STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAneděle 16.12.2018; ČPP Aréna OstravaKM automatik FBK Jičín
8počet diváků: 4610
začátek 15:00; konec 16:56
Utkání: 8XW1-A079; 14. kolo; Extraliga žen
části: 4:1, 3:5, 1:4, střely na branku: 16:19
rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
68 Nela Kapcová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
13 Tereza Mrázková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:42-99 Paulína Hudáková22 Romana Žurková
2.1. část02:38PP68 Nela Kapcová99 Paulína Hudáková
3.1. část09:18-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
4.1. část12:13-68 Nela Kapcová22 Romana Žurková
5.2. část02:30-10 Denisa Kotzurová99 Paulína Hudáková
6.2. část05:26-22 Romana Žurková68 Nela Kapcová
7.2. část12:53-32 Alena Zuzaníková73 Viktória Grossová
8.3. část19:21-22 Romana Žurková99 Paulína Hudáková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:41-10 Gabriela Žůrková25 Lucie Paulovičová
2.2. část00:26-20 Nikola Kuchařová6 Anet Jarolímová
3.2. část06:37-6 Anet Jarolímová25 Lucie Paulovičová
4.2. část09:41-23 Karolína Strejcovská46 Zuzana Svobodová
5.2. část11:10PP20 Nikola Kuchařová6 Anet Jarolímová
6.2. část16:48-23 Karolína Strejcovská6 Anet Jarolímová
7.3. část04:56-46 Zuzana Svobodová13 Tereza Mrázková
8.3. část08:23-10 Gabriela Žůrková6 Anet Jarolímová
9.3. část17:07SH10 Gabriela Žůrková
10.3. část19:11EN85 Kristýna Bachmaierová6 Anet Jarolímová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:4388 Kristína Hudáková2909 hrubost
2.3. část10:0273 Viktória Grossová2909 hrubost
3.3. část18:1268 Nela Kapcová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část01:5988 Markéta Kosová2901 sekání
2.2. část17:5046 Zuzana Svobodová2901 sekání
3.3. část00:0085 Kristýna Bachmaierová2909 hrubost
4.3. část16:4546 Zuzana Svobodová2919 hra na zemi
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová1100.0010:35
91 Jana Dupčáková178952.9448:23
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Veronika Samková168850.0060:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00020:51240-2
6 Karin Vavrečková (O)00035:003212
9 Veronika Rybičková (U)00000:23100
10 Denisa Kotzurová (O)11233:353241
11 Jana Lacková (U)00000:0000
14 Karolína Šablaturová (U)00002:03400
15 Barbora Greiplová (U)00006:0570-1
22 Romana Žurková (U)22427:482833
26 Eliška Jurečková (U)00000:0000
32 Alena Zuzaníková (U)10125:00291-3
34 Veronika Káčová (U)00000:0000
37 Kateřina Šromotová (U)00023:43271-3
68 Nela Kapcová (U)31435:003232
73 Viktória Grossová (O)01122:48270-3
88 Kristína Hudáková (U)00028:53261-3
99 Paulína Hudáková (U)13435:453122
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Anet Jarolímová (U)15631:213711
10 Gabriela Žůrková (U)30333:264041
13 Tereza Mrázková (U)01126:343800
15 Šárka Smetáková (O)00026:343800
20 Nikola Kuchařová (O)20234:003921
23 Karolína Strejcovská (U)20225:123520
25 Lucie Paulovičová (O)02233:264001
46 Zuzana Svobodová (U)11224:11361-1
85 Kristýna Bachmaierová (U)10132:103961
88 Markéta Kosová (O)00026:343830
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Patakyova Timea - kustod
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Gabriela Žůrková - trenér
Martin Petrgál - vedoucí
Doležal Martin - masér
Paulovičová Lucie - ostatní
Hrachovcová Jana - fyzioterapeut