STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Crazy girls FBC Liberecneděle 16.12.2018; Home Credit Aréna Liberec1. SC TEMPISH Vítkovice
3počet diváků: 1025
začátek 15:00; konec 16:46
Utkání: 8XW12018/2019-A082; 14. kolo; Extraliga žen
části: 2:3, 1:1, 0:1, střely na branku: 13:25
rozhodčí: Monzer Josef, Procházka Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
12 Hana Koníčková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
26 Barbora Husková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:26-66 Michaela Mlejnková12 Hana Koníčková
2.1. část14:50-12 Hana Koníčková13 Markéta Rumlová
3.2. část08:06-12 Hana Koníčková96 Michaela Vejdělková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:04-2 Alžbeta Ďuríková16 Zuzana Šponiarová
2.1. část06:40-26 Barbora Husková48 Eliška Planková
3.1. část12:12PP26 Barbora Husková16 Zuzana Šponiarová
4.2. část16:22-26 Barbora Husková69 Justyna Krzywak
5.3. část06:23-22 Sára Seevaldová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:4721 Barbora Knotková2902 blokování hokejky
2.3. část07:0710 Klára Leierová2908 vražení zády
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část09:0226 Barbora Husková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Martina Lerchová2552080.0060:00
23 Marcela Štěpánová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Petra Klečková1331076.9260:00
37 Nikola Příleská000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Martina Dostalíková (U)00030:46322-2
10 Klára Leierová (O)00032:563221
12 Hana Koníčková (U)21332:093561
13 Markéta Rumlová (U)01129:483311
14 Adéla Dlouhá (O)00016:58200-2
19 Aneta Foffová (O)00026:35320-2
21 Barbora Knotková (U)00011:131400
27 Gabriela Horáková (U)00018:53220-1
40 Pavla Bárková (U)00027:41320-2
48 Daniela Tomanová (U)00007:0170-1
66 Michaela Mlejnková (U)10133:253421
96 Michaela Vejdělková (U)01131:203411
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (O)10126:162522
3 Šárka Boľová (U)00024:162402
5 Markéta Kolářová (O)00014:531701
9 Lenka Novotná (O)00022:402412
13 Jana Trošková (U)00021:46241-2
16 Zuzana Šponiarová (U)02226:162542
17 Kateřina Peterková (U)00009:25130-2
22 Sára Seevaldová (U)10124:162422
26 Barbora Husková (U)30322:182341
44 Lucie Theimerová (O)00024:192411
48 Eliška Planková (U)01126:162551
50 Vlaďka Maděrová (U)00011:26151-2
65 Barbora Suchánková (U)00011:09141-2
69 Justyna Krzywak (U)01123:192421
71 Tereza Mikulová (O)00009:25131-2
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Procházka - trenér
Jakub Procházka - vedoucí
Skružný Zdeněk (13.01.1968) - licence B - asistent trenéra
Velzl Jan - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Michal Dannhofer - vedoucí