STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Tatran Střešoviceneděle 16.12.2018; STODOLA Aréna StřešoviceFAT PIPE FLORBAL CHODOV
2počet diváků: 1027
začátek 16:00; konec 17:50
Utkání: 8XW12018/2019-A083; 14. kolo; Extraliga žen
části: 1:3, 1:2, 0:2, střely na branku: 21:43
rozhodčí: Novák Tomáš, Sommer Tomáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
42 Eliška Machková (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
77 Karolína Kellovská (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:04-44 Barbora Zabavská21 Anna Válková
2.2. část18:17PP6 Karolína Vachušková44 Barbora Zabavská
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:13-3 Karolína Suchá31 Kristýna Provázková
2.1. část04:42-24 Jana Vávrová77 Karolína Kellovská
3.1. část12:03-77 Karolína Kellovská24 Jana Vávrová
4.2. část07:55-24 Jana Vávrová77 Karolína Kellovská
5.2. část09:36-77 Karolína Kellovská10 Daniela Frantíková
6.3. část04:57-24 Jana Vávrová22 Martina Řepková
7.3. část08:22-79 Tereza Hanzlíková9 Nela Jiráková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část01:378 Markéta Prontekerová2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:4777 Karolína Kellovská2911 bránění ve hře
2.2. část17:4417 Gabriela Tožičková2902 blokování hokejky
3.3. část14:4224 Jana Vávrová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová4373683.7260:00
91 Eliška Drbalová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Kristýna Provázková2121990.4860:00
37 Jana Christianová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Klára Zelinková (U)00000:41100
6 Karolína Vachušková (U)10128:55355-3
8 Markéta Prontekerová (U)00026:58343-3
12 Daniela Reindlová (U)00032:47341-3
20 Monika Zikmundová (O)00026:23330-3
21 Anna Válková (U)01127:53331-3
22 Kristina Lexová (U)00000:50100
27 Anežka Viplerová (U)00000:0000
42 Eliška Machková (O)00030:49342-3
44 Barbora Zabavská (U)11234:00353-3
64 Natálie Houžvičková (U)00028:45331-3
73 Julie Faťunová (U)00008:47101-1
77 Karolína Vlachová (U)00013:03172-2
92 Kateřina Rybínová (U)00006:01710
95 Adéla Kramperová (U)00032:05361-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)10118:482130
9 Nela Jiráková (O)01132:513362
10 Daniela Frantíková (U)01128:233134
17 Gabriela Tožičková (U)00022:052261
18 Magdaléna Plášková (U)00022:362241
19 Nikol Pekárková (U)00012:111510
21 Eva Preisslerová (U)00018:052110
22 Martina Řepková (U)01121:352315
23 Petra Nosková (U)00000:0000
24 Jana Vávrová (U)31423:002244
28 Johana Vrbová (O)00026:593214
30 Tereza Peštová (U)00000:0000
41 Markéta Svačinová (O)00025:562713
71 Kristína Belicová (U)00004:39510
77 Karolína Kellovská (U)22417:592165
79 Tereza Hanzlíková (U)10120:202261
REALIZAČNÍ TÝM
Robert Novák - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - trenér
Faltusová Lenka - ostatní
Hudík Pavel (28.03.1994) - licence B - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Prochazka Lukas - ostatní
Brabec Petr - ostatní
Juzova Adela - ostatní