STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
K1 Florbal Žideniceneděle 16.12.2018; MSH Vodova BrnoFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
11počet diváků: 812
začátek 17:00; konec 18:55
Utkání: 8XW12018/2019-A081; 14. kolo; Extraliga žen
části: 3:1, 5:1, 3:0, střely na branku: 46:18
rozhodčí: Axmann Lukáš, Šiška Radek
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
97 Kristýna Pospíšilová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
47 Lenka Přerostová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:53-39 Martina Indrová87 Lucie Romančáková
2.1. část08:41-70 Alžběta Švehlová98 Silvia Tomová
3.1. část09:50-9 Natálie Janečková87 Lucie Romančáková
4.2. část05:33-88 Andrea Dernerová34 Kamila Pravcová
5.2. část08:06PP88 Andrea Dernerová39 Martina Indrová
6.2. část09:46-98 Silvia Tomová43 Jitka Drápalová
7.2. část10:33-34 Kamila Pravcová
8.2. část13:49-9 Natálie Janečková11 Eva Smutná
9.3. část01:46-97 Kristýna Pospíšilová39 Martina Indrová
10.3. část09:33-87 Lucie Romančáková34 Kamila Pravcová
11.3. část16:40-98 Silvia Tomová39 Martina Indrová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:43-92 Barbora Krňoulová
2.2. část19:01-4 Michaela Mašková33 Gabriela Vaníčková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část00:5492 Barbora Krňoulová2901 sekání
2.2. část07:1522 Helena Böhmová2903 nadzvedávání hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová1821688.8960:00
25 Lenka Remešová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
26 Veronika Fišerová46113576.0960:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Natálie Janečková (U)20200:0002
11 Eva Smutná (U)01100:0000
22 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
32 Kateřina Rybníčková (U)00000:0000
34 Kamila Pravcová (O)12300:0001
37 Eva Nečasová (U)00000:0000
39 Martina Indrová (O)13400:0001
43 Jitka Drápalová (O)01100:0000
70 Alžběta Švehlová (U)10100:0001
87 Lucie Romančáková (U)12300:0001
88 Andrea Dernerová (U)20200:0002
97 Kristýna Pospíšilová (O)10100:0001
98 Silvia Tomová (U)21300:0002
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00000:0000
4 Michaela Mašková (U)10100:0001
6 Anna Alexandra Suková (U)00000:0000
9 Karolína Vostracká (O)00000:0000
10 Nikola Staňková (U)00000:0000
12 Julie Volkmannová (O)00000:0000
21 Ivana Drugdová (U)00000:0000
22 Helena Böhmová (U)00000:0000
27 Kateřina Šnebergrová (U)00000:0000
33 Gabriela Vaníčková (U)01100:0000
47 Lenka Přerostová (U)00000:0000
70 Pavlína Škardová (O)00000:0000
77 Tereza Havlová (O)00000:0000
88 Andrea Košťálová (U)00000:0000
92 Barbora Krňoulová (O)10100:0001
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Dita Ondrejková - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí