STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice sobota 22.12.2018; SC Dubina OstravaFBC 4CLEAN Česká Lípa
16počet diváků: 1337
začátek 16:30; konec 18:17
Utkání: 8XM1-A115; 17. kolo; Tipsport Superliga
části: 6:0, 3:4, 7:3, střely na branku: 40:18
rozhodčí: Sojka Kamil, Sojka Tomáš
delegát: Šimíček Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
71 Jan Jastřembský (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
23 Milan Tichý (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:21-11 Tomáš Sladký71 Jan Jastřembský
2.1. část09:35-5 Ondřej Firda8 Roman Oborák
3.1. část12:30-8 Roman Oborák5 Ondřej Firda
4.1. část14:44-24 Matěj Černý44 Lukáš Hájek
5.1. část17:47-19 Lukáš Řezanina72 Adam Delong
6.1. část19:51-24 Matěj Černý88 Jiří Besta
7.2. část04:07-72 Adam Delong44 Lukáš Hájek
8.2. část10:50-11 Tomáš Sladký72 Adam Delong
9.2. část11:09-71 Jan Jastřembský53 Marek Bräuer
10.3. část05:10SH44 Lukáš Hájek
11.3. část07:16-71 Jan Jastřembský11 Tomáš Sladký
12.3. část10:55-44 Lukáš Hájek19 Lukáš Řezanina
13.3. část13:10-72 Adam Delong71 Jan Jastřembský
14.3. část15:05-53 Marek Bräuer71 Jan Jastřembský
15.3. část16:48-53 Marek Bräuer71 Jan Jastřembský
16.3. část19:42-71 Jan Jastřembský53 Marek Bräuer
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:33-66 Daniel Štěrba55 Jakub Jirsa
2.2. část08:24-37 Dominik Jansa50 Štěpán Slaný
3.2. část11:43-88 Jaromír Ekl16 Tomáš Kadlec
4.2. část13:01-23 Milan Tichý27 Jakub Karel
5.3. část05:31PP23 Milan Tichý50 Štěpán Slaný
6.3. část16:24-77 Radek Krajcigr55 Jakub Jirsa
7.3. část19:52-77 Radek Krajcigr66 Daniel Štěrba
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část03:378 Roman Oborák2904 vysoká hokejka
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský103770.0020:00
29 Lukáš Souček84450.0040:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Jan Dvořák40162460.0060:00
30 Ivan Ponomarev000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Ondřej Firda (U)11217:531911
8 Roman Oborák (U)11217:011830
11 Tomáš Sladký (U)21320:362137
13 Rostislav Gattnar (U)00000:0000
17 Jan Šebesta (U)00022:572723
19 Lukáš Řezanina (O)11222:002332
23 Martin Nehera (O)00013:001103
24 Matěj Černý (U)20221:432332
26 Lukáš Herblich (U)00000:0000
41 Martin Děček (O)00017:371940
44 Lukáš Hájek (U)22424:272353
53 Marek Bräuer (U)22420:112237
71 Jan Jastřembský (O)34720:242248
72 Adam Delong (U)22434:422588
76 Kryštof Malina (U)00012:02150-1
88 Jiří Besta (U)01133:562716
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Marek Dzierža (U)00020:16241-5
12 Lukáš Mlejnek (O)00020:16241-5
16 Tomáš Kadlec (O)01119:44240-4
18 Jan Spilka (U)00020:16242-5
23 Milan Tichý (U)20220:00232-1
27 Jakub Karel (U)01120:42240-4
37 Dominik Jansa (U)10119:44243-4
39 Drahoslav Pastor (O)00020:16240-5
44 Petr Novotný (U)00019:44241-4
50 Štěpán Slaný (O)02220:05250-4
55 Jakub Jirsa (U)02219:39230-1
66 Daniel Štěrba (O)11220:00231-1
77 Radek Krajcigr (U)20220:00234-1
84 Jiří Vlček (U)00019:39230-1
88 Jaromír Ekl (U)10120:05253-4
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Čevela David - fyzioterapeut
Výtisk Radek - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Lenka Bartošová - trenér
Lenka Bartošová - vedoucí
Stožický Jiří (08.10.1983) - licence B - asistent trenéra
Kněžour Daniel - ostatní