STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVsobota 22.12.2018; SH Jižní MěstoFBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
8počet diváků: 1153
začátek 17:00; konec 18:53
Utkání: 8XM12018/2019-A114; 17. kolo; Tipsport Superliga
části: 3:1, 2:2, 3:0, střely na branku: 34:20
rozhodčí: Nábělek Jakub, Štengl Radek
delegát: Drápalová Vendula
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
68 Marek Matejčík (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Filip Čonka-Skyba (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:51-14 Ondřej Vošta68 Marek Matejčík
2.1. část05:28-3 Martin Pražan25 Tom Ondrušek
3.1. část11:23-93 Ondřej Plíhal
4.2. část15:44-14 Ondřej Vošta
5.2. část19:22-68 Marek Matejčík93 Ondřej Plíhal
6.3. část05:56-21 Marek Vávra25 Tom Ondrušek
7.3. část12:59-25 Tom Ondrušek3 Martin Pražan
8.3. část13:14-68 Marek Matejčík93 Ondřej Plíhal
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:15-38 Jan Daniš65 Jiří Bauer
2.2. část00:47-69 Šimon Kuczera88 Filip Čonka-Skyba
3.2. část06:52PS88 Filip Čonka-Skyba
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:0368 Marek Matejčík2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
90 Jan Barák2031785.0060:00
42 Karel Šantora000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Štěpán Laja3482676.4760:00
33 Ondřej Kolajta000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)11227:253022
7 Martin Fenik (U)00000:0000
9 Ondřej Mikeš (U)00027:253032
11 Jiří Koutný (U)00010:01130-1
12 Dan Kašovský (O)00022:342715
13 Jiří Lebeda (U)00010:01132-1
14 Ondřej Vošta (U)20222:342755
15 Tomáš Vávra (O)00022:342705
21 Marek Vávra (U)10125:362842
25 Tom Ondrušek (U)12327:253082
27 Martin Řezáč (U)00007:15102-1
32 Martin Koutný (U)00000:0000
48 Ivan Pergler (U)00002:46300
68 Marek Matejčík (U)21321:362655
86 Šimon Doubek (O)00027:253012
91 Jakub Adam (U)00010:01130-1
93 Ondřej Plíhal (U)12322:342715
99 Michal Strnad (O)00010:01130-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
8 Tomáš Kubíček (O)00000:0000
14 Jiří Juhaňák (U)00031:14331-2
17 Marek Lipový (O)00002:35300
22 Jiří Šebesta (O)00026:11320-4
23 Filip Hrabal (U)00002:4242-1
25 Matyáš Šindler (U)00028:40323-3
38 Jan Daniš (U)10129:53325-4
43 Michal Sládek (U)00029:18331-4
44 Jakub Mendrek (U)00013:03152-1
57 Patrik Posselt (U)00030:07341-2
65 Jiří Bauer (O)01129:53322-4
69 Šimon Kuczera (O)10118:24212-1
79 Jan Křiva (U)00028:52320-2
88 Filip Čonka-Skyba (U)11229:08331-2
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Jiří Tvrdík - fyzioterapeut
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Sýkora Tomáš - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Karel Ševčík - trenér
Martin Fielek - vedoucí
Fielek Martin (26.07.1981) - licence B - asistent trenéra
Němec Rostislav - masér