STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FBS Olomoucsobota 22.12.2018; SH Čajkaréna OlomoucFBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
3počet diváků: 725
začátek 16:00; konec 17:45
Utkání: 8XW1-A085; 15. kolo; Extraliga žen
části: 2:1, 0:0, 1:4, střely na branku: 22:32
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Cholek Zdeněk; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
25 Martina Franková (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Denisa Kotzurová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:18-50 Lucie Cholinská
2.1. část15:15-10 Jitka Oháňková12 Tereza Mošťková
3.3. část06:06-50 Lucie Cholinská21 Sára Jakubkovičová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:44-99 Paulína Hudáková10 Denisa Kotzurová
2.3. část01:10-73 Viktória Grossová88 Kristína Hudáková
3.3. část03:16-99 Paulína Hudáková6 Karin Vavrečková
4.3. část16:04-10 Denisa Kotzurová88 Kristína Hudáková
5.3. část19:50EN22 Romana Žurková6 Karin Vavrečková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:5344 Martina Pejzlová2911 bránění ve hře
2.2. část11:377 Tereza Tomanová2925 nesportovní chování
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:0914 Karolína Šablaturová2922 špatné střídání
2.3. část10:1977 Pavla Kajfoszová2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková3242887.5060:00
22 Lenka Kubíčková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Jana Dupčáková2231986.3660:00
75 Veronika Tomšová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tereza Tomanová (U)00000:0000
9 Veronika Rozenbergová (O)00000:0000
10 Jitka Oháňková (U)10100:0001
12 Tereza Mošťková (U)01100:0000
13 Michaela Žáková (U)00000:0000
14 Anna Křížková (O)00000:0000
18 Kateřina Slezáková (U)00000:0000
21 Sára Jakubkovičová (O)01100:0000
24 Tereza Reimerová (U)00000:0000
44 Martina Pejzlová (O)00000:0000
50 Lucie Cholinská (U)20200:0002
63 Marie Grufíková (U)00000:0000
67 Šárka Kylarová (O)00000:0000
88 Dominika Václavíková (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00000:0000
6 Karin Vavrečková (O)02200:0000
10 Denisa Kotzurová (O)11200:0001
11 Jana Lacková (U)00000:0000
14 Karolína Šablaturová (U)00000:0000
15 Barbora Greiplová (U)00000:0000
22 Romana Žurková (U)10100:0001
26 Eliška Jurečková (U)00000:0000
32 Alena Zuzaníková (U)00000:0000
37 Kateřina Šromotová (U)00000:0000
68 Nela Kapcová (U)00000:0000
73 Viktória Grossová (O)10100:0001
77 Pavla Kajfoszová (U)00000:0000
88 Kristína Hudáková (U)02200:0000
99 Paulína Hudáková (U)20200:0002
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra