STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Panthers Prahapátek 14.12.2018; Sport Centrum HostiviceTatran Střešovice
4počet diváků: 485
začátek 19:30; konec 21:38
Utkání: 8XW1-A077; 13. kolo; Extraliga žen
části: 2:1, 0:3, 2:0, 0:0, střely na branku: 47:42
rozhodčí: Grundler Lukáš, Kotyza Karel
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
30 Kristýna Horňáková (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
20 Monika Zikmundová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:05-68 Ivana Miklíková31 Dominika Steinbachová
2.1. část16:25-99 Petra Šusterová96 Veronika Zittová
3.3. část06:52-96 Veronika Zittová31 Dominika Steinbachová
4.3. část06:59-21 Lucie Florianová13 Anežka Slaná
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:21-6 Karolína Vachušková20 Monika Zikmundová
2.2. část03:08-8 Markéta Prontekerová20 Monika Zikmundová
3.2. část04:00-6 Karolína Vachušková
4.2. část14:24-44 Barbora Zabavská21 Anna Válková
5.--PS44 Barbora Zabavská
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část03:0028 Eliška Kučerová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:2112 Daniela Reindlová2901 sekání
2.2. část10:3621 Anna Válková2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková4243890.4865:00
51 Karolína Červová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Eliška Drbalová4744391.4965:00
83 Hana Ranochová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Eliška Škvorová (U)00000:26100
9 Kristýna Vranová (O)00029:05401-1
13 Anežka Slaná (U)01121:543470
18 Dominika Tůmová (U)00029:034120
21 Lucie Florianová (O)10130:594110-1
28 Eliška Kučerová (U)00016:012121
31 Dominika Steinbachová (U)02233:57429-1
48 Tereza Syslová (O)00014:491800
67 Natalie Vesecká (U)00000:29100
68 Ivana Miklíková (U)10121:52293-2
78 Michaela Lupačová (U)00019:122112
86 Barbara Jelínková (U)00035:184210
96 Veronika Zittová (U)11234:004281
99 Petra Šusterová (O)10135:554231
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Žaneta Reková (U)00031:403851
6 Karolína Vachušková (U)20229:3035111
8 Markéta Prontekerová (U)10131:533861
12 Daniela Reindlová (U)00032:41361-1
20 Monika Zikmundová (O)02233:003821
21 Anna Válková (U)01120:212410
27 Anežka Viplerová (U)00000:0000
42 Eliška Machková (O)00034:313661
44 Barbora Zabavská (U)20232:51396-1
45 Karolína Marko (U)00003:46410
64 Natálie Houžvičková (U)00029:40340-1
73 Julie Faťunová (U)00000:0000
77 Karolína Vlachová (U)00010:01122-1
92 Kateřina Rybínová (U)00000:0000
95 Adéla Kramperová (U)00032:51391-1
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Lukáš Jenšík - vedoucí
Tůma Jan (09.05.1984) - licence B - asistent trenéra
Škvor Daniel (05.10.1996) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Robert Novák - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
Hudík Pavel (28.03.1994) - licence B - trenér
Faltusová Lenka - ostatní