STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeňsobota 12.01.2019; Slavia VŠ PlzeňFbŠ Bohemians
5počet diváků: 8110
začátek 18:00; konec 19:58
Utkání: 8XW1-A098; 17. kolo; Extraliga žen
části: 2:3, 1:5, 2:2, střely na branku: 31:51
rozhodčí: John Václav, Starý Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
21 Ivana Drugdová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
94 Adéla Bočanová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:37-21 Ivana Drugdová92 Barbora Krňoulová
2.1. část17:17-4 Michaela Mašková33 Gabriela Vaníčková
3.2. část04:34-51 Anna Alexandra Suková12 Julie Volkmannová
4.3. část11:09-27 Kateřina Šnebergrová9 Karolína Vostracká
5.3. část19:25-3 Nikola Křemenáková21 Ivana Drugdová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:22-17 Hana Poláková14 Eliška Vrátná
2.1. část09:48PP77 Anna - Marie Divišová94 Adéla Bočanová
3.1. část15:18PP77 Anna - Marie Divišová94 Adéla Bočanová
4.2. část07:49PP70 Jessica Zlámalová77 Anna - Marie Divišová
5.2. část09:25-11 Andrea Kadidlová94 Adéla Bočanová
6.2. část09:57-16 Aneta Toulová70 Jessica Zlámalová
7.2. část11:19-94 Adéla Bočanová14 Eliška Vrátná
8.2. část13:55-17 Hana Poláková94 Adéla Bočanová
9.3. část05:38-17 Hana Poláková94 Adéla Bočanová
10.3. část17:36-94 Adéla Bočanová17 Hana Poláková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:3422 Helena Böhmová2901 sekání
2.1. část13:302 Aneta Nachtmanová2901 sekání
3.2. část06:1751 Anna Alexandra Suková2907 nedovolené vrážení
4.2. část19:0546 Michaela Urbanová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část06:2412 Hai Ly Nguyenová2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
26 Veronika Fišerová51104180.3960:00
93 Kateřina Fialová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Daniela Kreisingerová3152683.8760:00
33 Jitka Omelková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00000:0000
3 Nikola Křemenáková (U)10100:0001
4 Michaela Mašková (U)10100:0001
9 Karolína Vostracká (O)01100:0000
10 Nikola Staňková (U)00000:0000
11 Šárka Denková (O)00000:0000
12 Julie Volkmannová (O)01100:0000
21 Ivana Drugdová (U)11200:0001
22 Helena Böhmová (U)00000:0000
27 Kateřina Šnebergrová (U)10100:0001
33 Gabriela Vaníčková (U)01100:0000
46 Michaela Urbanová (U)00000:0000
47 Lenka Přerostová (U)00000:0000
51 Anna Alexandra Suková (U)10100:0001
55 Dominika Vatahová (U)00000:0000
77 Tereza Havlová (O)00000:0000
92 Barbora Krňoulová (O)01100:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Adéla Cukrová (U)00000:0000
4 Veronika Bašová (U)00000:0000
7 Lucie Šindelářová (U)00000:0000
10 Eliška Reischlová (U)00000:0000
11 Andrea Kadidlová (U)10100:0001
12 Hai Ly Nguyenová (U)00000:0000
14 Eliška Vrátná (U)02200:0000
16 Aneta Toulová (U)10100:0001
17 Hana Poláková (U)31400:0003
20 Martina Pokorná (U)00000:0000
37 Julie Chaloupková (U)00000:0000
41 Eliška Císařová (U)00000:0000
67 Veronika Loudová (O)00000:0000
68 Kristýna Andrlová (U)00000:0000
70 Jessica Zlámalová (U)11200:0001
77 Anna - Marie Divišová (U)21300:0002
94 Adéla Bočanová (U)25700:0002
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Krbec - trenér
Tomáš Grigar - vedoucí
Grigar Tomáš (16.09.1991) - licence B - trenér
Musil Filip - masér