STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FBC OSTRAVAčtvrtek 20.12.2018; ČPP Aréna OstravaFlorbal Židenice
9počet diváků: 404
začátek 18:00; konec 19:45
Utkání: 8XWP2018/2019-5B01; 5. kolo; Pohár České pojišťovny žen
části: 2:1, 4:0, 3:3, střely na branku: 23:15
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Seďa Petr; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
73 Viktória Grossová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
39 Martina Indrová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:15-99 Paulína Hudáková10 Denisa Kotzurová
2.1. část16:11-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
3.2. část00:04-10 Denisa Kotzurová22 Romana Žurková
4.2. část03:35-73 Viktória Grossová15 Barbora Greiplová
5.2. část06:20-37 Kateřina Šromotová14 Karolína Šablaturová
6.2. část09:35-77 Pavla Kajfoszová5 Markéta Vrlíková
7.3. část06:18-88 Kristína Hudáková77 Pavla Kajfoszová
8.3. část10:45-10 Denisa Kotzurová
9.3. část13:25-22 Romana Žurková10 Denisa Kotzurová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:42-43 Jitka Drápalová98 Silvia Tomová
2.3. část04:27-97 Kristýna Pospíšilová
3.3. část04:42-70 Alžběta Švehlová88 Andrea Dernerová
4.3. část04:58-39 Martina Indrová98 Silvia Tomová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:0510 Denisa Kotzurová2904 vysoká hokejka
2.2. část11:2222 Romana Žurková2901 sekání
3.3. část07:5999 Paulína Hudáková2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová1541173.3360:00
91 Jana Dupčáková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová2391460.8760:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Markéta Vrlíková (U)011
6 Karin Vavrečková (O)000
10 Denisa Kotzurová (O)235
11 Jana Lacková (U)000
14 Karolína Šablaturová (U)011
15 Barbora Greiplová (U)011
22 Romana Žurková (U)112
26 Eliška Jurečková (U)000
32 Alena Zuzaníková (U)000
37 Kateřina Šromotová (U)101
68 Nela Kapcová (U)101
73 Viktória Grossová (U)101
77 Pavla Kajfoszová (U)112
88 Kristína Hudáková (U)101
99 Paulína Hudáková (U)101
HRÁČIGAPTS
9 Natálie Janečková (U)000
11 Eva Smutná (U)000
22 Michaela Hřebíčková (U)000
32 Kateřina Rybníčková (U)000
34 Kamila Pravcová (O)000
37 Eva Nečasová (U)000
39 Martina Indrová (U)101
43 Jitka Drápalová (O)101
70 Alžběta Švehlová (U)101
88 Andrea Dernerová (U)011
97 Kristýna Pospíšilová (O)101
98 Silvia Tomová (U)022
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra
Patakyová Timea - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Liška Petr - ostatní