STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Sokol Pardubiceneděle 06.01.2019; SH Dašická Pardubice1. SC TEMPISH Vítkovice
2počet diváků: 27011
začátek 17:00; konec 18:51
Utkání: 8XM12018/2019-A122; 18. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:1, 1:3, 1:7, střely na branku: 20:31
rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš
delegát: Fikoczek Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
4 Václav Oubrecht (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
71 Jan Jastřembský (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část08:18-20 Jan Kourek15 Martin Zozulák
2.3. část01:58-21 Ivo Teichman83 David Žáček
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:24-44 Lukáš Hájek55 Jakub Hubálek
2.2. část00:19-72 Adam Delong71 Jan Jastřembský
3.2. část09:07-72 Adam Delong71 Jan Jastřembský
4.2. část15:20-88 Jiří Besta71 Jan Jastřembský
5.3. část06:13PP31 Josef Rýpar72 Adam Delong
6.3. část09:57-19 Lukáš Řezanina44 Lukáš Hájek
7.3. část13:14-31 Josef Rýpar72 Adam Delong
8.3. část14:04PP53 Marek Bräuer19 Lukáš Řezanina
9.3. část15:13PP55 Jakub Hubálek44 Lukáš Hájek
10.3. část17:25-53 Marek Bräuer88 Jiří Besta
11.3. část18:22PP72 Adam Delong44 Lukáš Hájek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část05:384 Václav Oubrecht2901 sekání
2.3. část10:5989 Jan Bílý5909 hrubost
3.3. část10:5989 Jan Bílý612 vyloučení do konce utkání
4.3. část17:4010 Patrik Petr2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:1431 Josef Rýpar2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš31112064.5260:00
55 Jakub Levínský000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček2021890.0060:00
70 Petr Gurkovský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00026:40240-1
10 Patrik Petr (U)00011:24150-1
11 Michal Janeček (U)00011:24150-1
15 Martin Zozulák (U)01123:49257-1
20 Jan Kourek (U)10122:15243-1
21 Ivo Teichman (U)10122:52222-2
24 Tomáš Dlesk (U)00023:21253-2
26 Daniel Škeřík (O)00012:22150-1
37 Přemek Pakosta (U)00011:57151-1
47 Adam Šmíd (U)00023:45241-1
48 Lukáš Prix (U)00026:44251-1
58 Jan Savický (U)00000:0000
83 David Žáček (U)01123:55242-2
89 Jan Bílý (O)00020:17220-2
93 Petr Černý (U)00000:35200
97 Vojtěch Kaluža (U)00011:05140-1
98 Radek Formánek (U)00021:40230-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Ondřej Firda (U)00019:301901
8 Roman Oborák (U)00018:401811
11 Tomáš Sladký (U)00000:0000
17 Jan Šebesta (U)00029:072720
19 Lukáš Řezanina (O)11217:261821
23 Martin Nehera (O)00028:572905
24 Matěj Černý (U)00017:141840
31 Josef Rýpar (U)20231:243024
44 Lukáš Hájek (U)13422:252041
53 Marek Bräuer (U)20220:161931
55 Jakub Hubálek (O)11230:172610
71 Jan Jastřembský (O)03318:582123
72 Adam Delong (U)32523:322294
88 Jiří Besta (U)11220:152114
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
Vítek Roman - ostatní
Krigovský Filip - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Veltšmíd Tomáš - vedoucí
Čevela David - fyzioterapeut