STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
TJ Sokol Královské Vinohradypátek 11.01.2019; TJ Sokol Vinohrady1. SC TEMPISH Vítkovice
5počet diváků: 863
začátek 20:00; konec 21:53
Utkání: 8XM1-A131; 19. kolo; Tipsport Superliga
části: 1:1, 3:1, 1:1, střely na branku: 17:33
rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch
delegát: Killar Václav; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
24 Petr Hartman (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Jiří Besta (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část16:21-2 Marian Jelínek
2.2. část05:45-24 Petr Hartman29 Martin Skřivánek
3.2. část10:53PP2 Marian Jelínek29 Martin Skřivánek
4.2. část11:34-24 Petr Hartman2 Marian Jelínek
5.3. část16:01-24 Petr Hartman29 Martin Skřivánek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:21-26 Lukáš Herblich88 Jiří Besta
2.2. část15:29-53 Marek Bräuer88 Jiří Besta
3.3. část06:41-53 Marek Bräuer5 Ondřej Firda
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:069 Peter Kachnič2909 hrubost
2.3. část10:3724 Petr Hartman2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:0688 Jiří Besta2909 hrubost
2.2. část09:165 Ondřej Firda2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Rastislav Mazák3333090.9160:00
98 Petr Weissgärber000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček51480.0026:33
70 Petr Gurkovský124866.6731:34
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Marian Jelínek (O)21318:293033
9 Peter Kachnič (O)00012:471601
10 Jan Linhart (U)00026:08301-1
19 Lukáš Lanc (O)00021:102800
24 Petr Hartman (U)30320:443143
27 Lukáš Gregor (U)00023:20261-1
29 Martin Skřivánek (U)03319:253003
32 Pavel Hájek (U)00017:49211-1
33 Dominik Záň (O)00016:24200-1
45 Jan Hanák (O)00022:52272-1
52 Jakub Záň (U)00008:511101
64 Zbyněk Stuchlík (U)00026:08301-1
65 Ondřej Stuchlík (O)00026:08301-1
66 Martin Rossi (U)00007:12810
76 Jan Svoboda (U)00018:082730
78 Vojtěch Máca (U)00004:5170-1
86 Martin Entlicher (U)00004:08701
87 Johannes Harnesk (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Ondřej Firda (U)01120:262600
8 Roman Oborák (U)00015:31170-1
17 Jan Šebesta (O)00033:46303-1
19 Lukáš Řezanina (O)00000:0000
23 Martin Nehera (O)00025:312801
24 Matěj Černý (U)00011:52141-1
26 Lukáš Herblich (U)10110:421011
31 Josef Rýpar (U)00030:572941
41 Martin Děček (O)00000:0000
44 Lukáš Hájek (U)00027:54267-2
53 Marek Bräuer (U)20225:332651
55 Jakub Hubálek (O)00035:30272-3
71 Jan Jastřembský (O)00023:462741
76 Kryštof Malina (U)00008:0890-1
88 Jiří Besta (U)02227:402750
REALIZAČNÍ TÝM
Boleslav Kytka - trenér
Michal Pazdera - vedoucí
Buchta Jan (13.09.1989) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Sladký Tomáš (09.08.1986) - licence C - asistent trenéra
Veltšmíd Tomáš - vedoucí
Čevela David - fyzioterapeut