STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
TJ Sokol Královské Vinohradysobota 19.01.2019; TJ Sokol VinohradyTechnology Florbal MB
1počet diváků: 1379
začátek 19:30; konec 21:18
Utkání: 8XM12018/2019-A142; 21. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:4, 1:4, 0:1, střely na branku: 13:44
rozhodčí: Furmánek Jakub, Šolc Vlastimil
delegát: Marvánek Matěj; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
13 Jiří Buchta (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
40 Jiří Curney (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část18:35PP65 Ondřej Stuchlík27 Lukáš Gregor
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:39-88 Jan Natov40 Jiří Curney
2.1. část09:35-17 Jakub Bína40 Jiří Curney
3.1. část15:18PP71 Milan Tomašík33 Jan Jelínek
4.1. část19:57-16 Tadeáš Chroust24 Josef Pluhař
5.2. část01:07-88 Jan Natov40 Jiří Curney
6.2. část03:50-88 Jan Natov40 Jiří Curney
7.2. část14:55-88 Jan Natov40 Jiří Curney
8.2. část18:40-14 Tomáš Chroust24 Josef Pluhař
9.3. část11:52-40 Jiří Curney70 Petr Krzyžanek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:5827 Lukáš Gregor2901 sekání
2.2. část10:4587 Johannes Harnesk2904 vysoká hokejka
3.3. část05:0265 Ondřej Stuchlík2911 bránění ve hře
4.3. část09:0564 Zbyněk Stuchlík2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část17:3958 Filip Zakonov2904 vysoká hokejka
2.3. část16:3018 Jan Řehoř2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
13 Jiří Buchta3132890.3236:10
37 Rastislav Mazák136753.8523:50
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Petr Musil1311292.3159:02
74 Lukáš Bauer000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Marian Jelínek (O)00018:44250-5
4 Radovan Vnuk (U)00009:31161-2
10 Jan Linhart (U)00021:51273-1
19 Lukáš Lanc (O)00020:17250-3
24 Petr Hartman (U)00021:05252-3
27 Lukáš Gregor (U)01119:50244-2
32 Pavel Hájek (U)00015:14230-2
33 Dominik Záň (O)00012:41200-2
45 Jan Hanák (O)00023:11290-1
52 Jakub Záň (U)00007:1281-2
64 Zbyněk Stuchlík (U)00024:29280-1
65 Ondřej Stuchlík (O)10124:16281-1
66 Martin Rossi (U)00010:21130-2
73 Ondřej Houra (U)00007:3780-2
76 Jan Svoboda (U)00017:45251-3
78 Vojtěch Máca (U)00012:25150-3
86 Martin Entlicher (U)00006:58110-2
87 Johannes Harnesk (U)00017:58250-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Daniel Martínek (U)00006:50710
12 Sebastián Šlechta (U)00005:32610
14 Tomáš Chroust (U)10112:061633
16 Tadeáš Chroust (U)10123:151832
17 Jakub Bína (U)10117:221835
18 Jan Řehoř (O)00016:201912
20 Martin Tokoš (U)00015:381450
24 Josef Pluhař (U)02215:511932
25 Jakub Gruber (U)00015:491640
28 Aleš Höffer (U)00019:422022
33 Jan Jelínek (O)01124:352000
40 Jiří Curney (U)15628:062356
58 Filip Zakonov (O)00024:562216
70 Petr Krzyžanek (O)01119:482106
71 Milan Tomašík (U)10124:352060
88 Jan Natov (U)40426:592266
REALIZAČNÍ TÝM
Boleslav Kytka - trenér
Michal Pazdera - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Jan Pazdera - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - trenér
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - asistent trenéra
Barbora Hegmonová - fyzioterapeut
Martin Novák - kustod