STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice pátek 08.02.2019; SC Dubina OstravaFbŠ Bohemians
7počet diváků: 1444
začátek 19:00; konec 20:55
Utkání: 8XM12018/2019-A160; 23. kolo; Tipsport Superliga
části: 3:1, 2:2, 2:1, střely na branku: 28:17
rozhodčí: Sýkora Radim, Tkáč Miroslav
delegát: Fikoczek Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
5 Ondřej Firda (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
74 Tomáš Kindl (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:38-5 Ondřej Firda88 Jiří Besta
2.1. část13:30-24 Matěj Černý5 Ondřej Firda
3.1. část14:29-44 Lukáš Hájek
4.2. část05:03-53 Marek Bräuer17 Jan Šebesta
5.2. část18:20-19 Lukáš Řezanina44 Lukáš Hájek
6.3. část06:58-55 Jakub Hubálek44 Lukáš Hájek
7.3. část19:20EN53 Marek Bräuer44 Lukáš Hájek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:18-74 Tomáš Kindl84 Marek Ďopan
2.2. část10:09PP9 Matyáš Krebner44 Pavel Čihák
3.2. část13:36PP66 Patrik Kieler7 Patrik Šebek
4.3. část11:28-74 Tomáš Kindl88 Adam Růžek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část08:115 Ondřej Firda2907 nedovolené vrážení
2.2. část08:2731 Josef Rýpar2911 bránění ve hře
3.2. část11:3944 Lukáš Hájek2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček1741376.4760:00
70 Petr Gurkovský000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Tomáš Hyršl2762177.7858:19
13 Ondřej Kratěk000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Lukáš Herblich (U)00015:511711
5 Ondřej Firda (U)11220:482131
8 Roman Oborák (U)00018:111901
11 Tomáš Sladký (U)00021:312300
13 Rostislav Gattnar (U)00000:0000
17 Jan Šebesta (U)01117:572214
19 Lukáš Řezanina (U)10116:572114
23 Martin Nehera (O)00025:322500
24 Matěj Černý (U)10118:111941
31 Josef Rýpar (O)00024:14260-1
41 Martin Děček (O)00000:0000
44 Lukáš Hájek (U)13417:012115
53 Marek Bräuer (U)20219:442225
55 Jakub Hubálek (O)10119:212345
71 Jan Jastřembský (U)00018:14210-1
72 Adam Delong (U)00022:05258-1
76 Kryštof Malina (U)00000:0000
88 Jiří Besta (U)01118:282031
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Vojtěch Zezulka (O)00029:243610
7 Patrik Šebek (U)01125:12294-3
9 Matyáš Krebner (U)10132:54372-2
15 Lukáš Netrefa (U)00013:22170-2
20 Tomáš Pour (U)00000:0000
21 Jakub Buršík (U)00026:02293-2
29 Ľuboš Šefčík (O)00000:0000
33 Kryštof Lehečka (U)00000:0000
44 Pavel Čihák (O)01132:19351-1
66 Patrik Kieler (U)10122:00241-1
74 Tomáš Kindl (U)20227:46352-2
77 Daniel Cabejšek (O)00017:03231-1
84 Marek Ďopan (O)01129:17341-4
88 Adam Růžek (U)01120:222500
98 Kryštof Krbec (O)00026:35353-3
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Veltšmíd Tomáš - vedoucí
Čevela David - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Jedlička - trenér
Michal Jedlička - vedoucí
Brosch Marek (25.06.1977) - licence B - asistent trenéra
Zlatník David (18.05.1975) - licence A - asistent trenéra
Slavík Václav - vedoucí