STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Bulldogs Brnoneděle 10.02.2019; MSH Vodova BrnoTatran Teka Střešovice
1počet diváků: 2386
začátek 17:00; konec 18:40
Utkání: 8XM12018/2019-A164; 24. kolo; Tipsport Superliga
části: 1:1, 0:3, 0:2, střely na branku: 14:25
rozhodčí: Filipčík Jiří, Filipčík Ondřej
delegát: Špatenka Jan; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
70 Matěj Surkoš (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
90 Tomáš Fibiger (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:35-66 Adam Konečný
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část16:48-28 Jakub Kolísko91 Filip Ullmann
2.2. část04:57-29 Filip Langer8 Jonáš Kreysa
3.2. část05:11-25 Pavel Sládeček5 Adam Tlapák
4.2. část08:07-29 Filip Langer16 Martin Mühlfait
5.3. část01:45-70 Milan Meliš29 Filip Langer
6.3. část07:40-8 Jonáš Kreysa29 Filip Langer
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:3687 Dalibor Švéda2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
20 Kryštof Bartek2561976.0060:00
85 Filip Kuhn000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
90 Tomáš Fibiger1411392.8660:00
97 Michal Rebro000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Lukáš Mráz (U)00009:06120-2
9 Ondřej Lorenc (U)00021:53240-1
10 Martin Ulman (U)00021:58231-1
12 Martin Grlický (U)00024:12243-1
13 Matyáš Němec (U)00016:201400
14 Jan Vojtíšek (O)00011:12140-2
19 Tomáš Kadavý (U)00026:12273-2
21 Michal Pešák (U)00000:0000
22 Jan Galuszka (O)00011:53140-2
25 Petr Koláčný (U)00026:28271-2
41 Jakub Marek (U)00010:38140-2
49 Lukáš Michálek (U)00024:42270-2
57 Jakub Laus (U)00001:21200
64 Jan Novotný (U)00010:44131-2
66 Adam Konečný (U)10123:36241-1
70 Matěj Surkoš (O)00027:13281-2
71 Petr Šomodi (U)00016:24202-2
93 Antti Jaakkonen (U)00016:08181-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Adam Tlapák (U)01127:203302
8 Jonáš Kreysa (U)11229:083153
10 Zbyšek Piták (O)00003:54400
16 Martin Mühlfait (O)01132:403403
25 Pavel Sládeček (O)10127:573231
28 Jakub Kolísko (U)10125:062932
29 Filip Langer (U)22431:483323
41 Marek Pixa (U)00001:26300
70 Milan Meliš (U)10132:403443
77 Ondřej Vítovec (O)00031:233224
87 Dalibor Švéda (U)00027:203232
91 Filip Ullmann (O)01127:203332
REALIZAČNÍ TÝM
Rostislav Kohút - trenér
David Kyzlink - vedoucí
Úlehlová Gabriela (19.02.1977) - licence B - asistent trenéra
Dvořáčková Aneta - fyzioterapeut
Bednářová Katarína - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Janda - trenér
Petr Janda - vedoucí
Fridrich Milan - asistent trenéra
Bechyňák Václav - fyzioterapeut