STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
ACEMA Sparta Prahaneděle 10.02.2019; Aréna Sparta1. SC TEMPISH Vítkovice
4počet diváků: 2315
začátek 17:00; konec 18:58
Utkání: 8XM12018/2019-A162; 24. kolo; Tipsport Superliga
části: 1:1, 2:2, 1:1, 0:1, střely na branku: 14:23
rozhodčí: Černý Petr, Janoušek Jiří
delegát: Kalanin Marek; známka: 9
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
17 Milan Garčar (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
17 Jan Šebesta (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:12-17 Milan Garčar29 Radim Křenek
2.2. část12:06-88 Jan Krejča27 Michal Pažák
3.2. část15:03-17 Milan Garčar12 Lukáš Ujhelyi
4.3. část06:14-17 Milan Garčar
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:37-17 Jan Šebesta55 Jakub Hubálek
2.2. část09:36-17 Jan Šebesta
3.2. část11:38-17 Jan Šebesta19 Lukáš Řezanina
4.3. část16:59-53 Marek Bräuer55 Jakub Hubálek
5.prodloužení01:49WG11 Tomáš Sladký19 Lukáš Řezanina
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:4944 Lukáš Hájek2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Martin Beneš2351878.2661:49
92 Jan Eckhardt000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček1441071.4360:02
70 Petr Gurkovský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 David Ježek (O)00017:552200
6 Dominik Bartoš (O)00017:40271-3
12 Lukáš Ujhelyi (U)01123:042913
14 Marek Zouzal (U)00017:04261-3
17 Milan Garčar (O)30324:253143
22 Robert Košir (U)00019:01260-3
24 Jan Marvánek (O)00019:23271-4
27 Michal Pažák (U)01117:552210
28 Michal Zeman (O)00018:312300
29 Radim Křenek (O)01125:163103
44 Ondřej Svatoš (U)00026:143202
67 Jakub Burian (U)00000:0000
71 Jan Lang (U)00000:0000
87 Michal Kareš (U)00022:292912
88 Jan Krejča (U)10118:312330
90 Luka Časar (U)00017:552200
91 Daniel Kalaš (O)00001:4910-1
95 Matěj Pruner (U)00018:15271-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Lukáš Herblich (U)00007:261120
5 Ondřej Firda (U)00014:281811
8 Roman Oborák (U)00012:07171-1
11 Tomáš Sladký (U)10124:24281-1
17 Jan Šebesta (U)30322:542532
19 Lukáš Řezanina (U)02222:212513
23 Martin Nehera (O)00026:10290-2
24 Matěj Černý (U)00012:42163-1
31 Josef Rýpar (O)00027:573010
44 Lukáš Hájek (U)00022:032633
53 Marek Bräuer (U)10123:002622
55 Jakub Hubálek (O)02225:453022
71 Jan Jastřembský (U)00018:29221-2
72 Adam Delong (U)00025:20283-1
88 Jiří Besta (U)00019:06210-1
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kašpárek - trenér
Lubomír Vachuda - vedoucí
Skalička Radek (29.04.1985) - licence B - asistent trenéra
Nechvátalová Vendula - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
David Matúš - vedoucí
Madejová Tereza - fyzioterapeut