STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAneděle 17.02.2019; ČPP Aréna OstravaBulldogs Brno
6počet diváků: 1193
začátek 17:00; konec 18:44
Utkání: 8XM1-A173; 25. kolo; Tipsport Superliga
části: 1:0, 2:1, 3:2, střely na branku: 20:16
rozhodčí: Both Martin, Černín Vladimír
delegát: Seďa Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
25 Matyáš Šindler (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
12 Martin Grlický (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:52-43 Michal Sládek25 Matyáš Šindler
2.2. část08:19-38 Jan Daniš65 Jiří Bauer
3.2. část10:56-17 Marek Lipový
4.3. část00:53PP25 Matyáš Šindler14 Jiří Juhaňák
5.3. část04:05-25 Matyáš Šindler38 Jan Daniš
6.3. část14:24-43 Michal Sládek65 Jiří Bauer
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část10:01-66 Adam Konečný12 Martin Grlický
2.3. část16:32-55 Martin Fajt12 Martin Grlický
3.3. část16:57-71 Petr Šomodi6 Lukáš Mráz
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část08:5265 Jiří Bauer2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část19:3593 Antti Jaakkonen2903 nadzvedávání hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Štěpán Laja1631381.2560:00
28 Jakub Klobučník000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
85 Filip Kuhn2061470.0060:00
20 Kryštof Bartek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Dominik Kaloč (U)00000:0000
14 Jiří Juhaňák (U)01124:14220-1
17 Marek Lipový (O)10130:293121
19 Aleš Zálesný (U)00022:35223-1
22 Jiří Šebesta (O)00030:183021
23 Filip Hrabal (U)00019:301820
25 Matyáš Šindler (U)21319:042233
27 Dominik Eichner (U)00018:151800
29 Václav Jurdzin (O)00000:0000
38 Jan Daniš (U)11219:392213
43 Michal Sládek (U)20217:412043
44 Jakub Mendrek (U)00019:041810
57 Patrik Posselt (O)00028:133011
65 Jiří Bauer (O)02228:393101
79 Jan Křiva (U)00020:19201-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Lukáš Mráz (U)01118:282100
9 Ondřej Lorenc (U)00019:44211-2
10 Martin Ulman (U)00017:372240
12 Martin Grlický (U)02220:242210
13 Matyáš Němec (U)00008:1090-1
14 Jan Vojtíšek (O)00020:11220-2
17 Radek Šomodi (U)00000:0000
19 Tomáš Kadavý (U)00021:19220-3
22 Jan Galuszka (O)00000:0000
25 Petr Koláčný (U)00021:50221-2
41 Jakub Marek (U)00019:262410
49 Lukáš Michálek (U)00019:012310
55 Martin Fajt (U)10121:042111
64 Jan Novotný (U)00012:221511
66 Adam Konečný (U)10120:232320
70 Matěj Surkoš (O)00020:482410
71 Petr Šomodi (U)10117:272210
93 Antti Jaakkonen (U)00020:28221-2
REALIZAČNÍ TÝM
Karel Ševčík - trenér
Martin Fielek - vedoucí
Fielek Martin (26.07.1981) - licence B - asistent trenéra
Němec Rostislav - masér
Tomáš Kubíček - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Rostislav Kohút - trenér
David Kyzlink - vedoucí
Úlehlová Gabriela (19.02.1977) - licence B - asistent trenéra
Dvořáčková Aneta - fyzioterapeut
Bednářová Katarína - fyzioterapeut