STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
K1 Florbal Žideniceneděle 06.01.2019; VUT CESA Brno 1FAT PIPE FLORBAL CHODOV
1počet diváků: 574
začátek 17:00; konec 18:40
Utkání: 8XW1-A093; 16. kolo; Extraliga žen
části: 0:0, 0:2, 1:2, střely na branku: 20:32
rozhodčí: Filipčík Jiří, Filipčík Ondřej
delegát: Mlčoušek Zdeněk; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
5 Zuzana Hubáčková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
9 Nela Jiráková (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část01:20-5 Zuzana Hubáčková34 Kamila Pravcová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část07:03-9 Nela Jiráková24 Jana Vávrová
2.2. část19:44-22 Martina Řepková79 Tereza Hanzlíková
3.3. část10:21-24 Jana Vávrová22 Martina Řepková
4.3. část19:01-22 Martina Řepková37 Jana Christianová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:2739 Martina Indrová2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:189 Nela Jiráková2904 vysoká hokejka
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová3242887.5059:10
25 Lenka Remešová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová2011995.0060:00
31 Kristýna Provázková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)10122:282431
9 Natálie Janečková (U)00019:132221
11 Eva Smutná (U)00029:26290-1
22 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
32 Kateřina Rybníčková (U)00022:35264-2
34 Kamila Pravcová (O)01129:49263-2
37 Eva Nečasová (U)00025:532910
39 Martina Indrová (O)00031:02302-2
43 Jitka Drápalová (O)00031:47272-1
66 Noemi Knapová (U)00009:29100-1
70 Alžběta Švehlová (U)00004:5050-1
88 Andrea Dernerová (U)00022:20253-2
97 Kristýna Pospíšilová (O)00033:28300-3
98 Silvia Tomová (U)00016:47170-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)00021:29262-1
9 Nela Jiráková (O)10131:113044
10 Daniela Frantíková (U)00028:153160
17 Gabriela Tožičková (U)00000:0000
18 Magdaléna Plášková (U)00025:00287-1
19 Nikol Pekárková (U)00018:421922
21 Eva Preisslerová (U)00019:42260-1
22 Martina Řepková (U)21328:522864
23 Petra Nosková (U)00015:181500
24 Jana Vávrová (U)11225:442834
30 Tereza Peštová (U)00009:161110
33 Petra Beránková (U)00000:0000
41 Markéta Svačinová (O)00032:523104
77 Karolína Kellovská (U)00021:472710
79 Tereza Hanzlíková (U)01120:212011
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Ondrejková Dita - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Prochazka Lukas - ostatní