STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAneděle 06.01.2019; ČPP Aréna OstravaFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
18počet diváků: 560
začátek 15:00; konec 16:48
Utkání: 8XW1-A091; 16. kolo; Extraliga žen
části: 6:0, 6:0, 6:0, střely na branku: 39:16
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
91 Jana Dupčáková (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
21 Ivana Drugdová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:33-6 Karin Vavrečková99 Paulína Hudáková
2.1. část03:03-77 Pavla Kajfoszová32 Alena Zuzaníková
3.1. část06:34-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
4.1. část10:08-99 Paulína Hudáková5 Markéta Vrlíková
5.1. část15:22PP9 Veronika Rybičková99 Paulína Hudáková
6.1. část17:05-10 Denisa Kotzurová68 Nela Kapcová
7.2. část01:01-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
8.2. část03:54-22 Romana Žurková32 Alena Zuzaníková
9.2. část09:08-5 Markéta Vrlíková6 Karin Vavrečková
10.2. část12:09-11 Jana Lacková
11.2. část13:01-99 Paulína Hudáková10 Denisa Kotzurová
12.2. část14:58-10 Denisa Kotzurová99 Paulína Hudáková
13.3. část02:00-11 Jana Lacková22 Romana Žurková
14.3. část02:39-99 Paulína Hudáková6 Karin Vavrečková
15.3. část06:35-77 Pavla Kajfoszová22 Romana Žurková
16.3. část07:03-68 Nela Kapcová10 Denisa Kotzurová
17.3. část13:02-10 Denisa Kotzurová5 Markéta Vrlíková
18.3. část15:58-73 Viktória Grossová99 Paulína Hudáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část15:465 Markéta Vrlíková2922 špatné střídání
2.2. část17:3773 Viktória Grossová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:102 Aneta Nachtmanová2901 sekání
2.1. část15:0855 Dominika Vatahová2901 sekání
3.2. část19:3655 Dominika Vatahová2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Jana Dupčáková16016100.0060:00
75 Veronika Tomšová000000:00
3 Martina Schoupalová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
93 Kateřina Fialová39182153.8560:00
26 Veronika Fišerová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)12325:1127411
6 Karin Vavrečková (O)12325:3427111
9 Veronika Rybičková (U)10104:06420
10 Denisa Kotzurová (O)34728:4830611
11 Jana Lacková (U)20229:212936
14 Karolína Šablaturová (U)00009:50813
15 Barbora Greiplová (U)00001:03201
22 Romana Žurková (U)12329:212936
32 Alena Zuzaníková (U)02219:252003
68 Nela Kapcová (U)31430:3931811
73 Viktória Grossová (O)10130:122926
77 Pavla Kajfoszová (U)20233:232825
99 Paulína Hudáková (U)34730:2031712
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00025:56302-7
3 Nikola Křemenáková (U)00017:58232-7
4 Michaela Mašková (U)00021:22250-7
10 Nikola Staňková (U)00020:05251-4
12 Julie Volkmannová (O)00027:55314-7
21 Ivana Drugdová (U)00020:25243-7
22 Helena Böhmová (U)00019:42241-3
27 Kateřina Šnebergrová (U)00023:54252-6
33 Gabriela Vaníčková (U)00020:30260-7
47 Lenka Přerostová (U)00018:43241-4
55 Dominika Vatahová (U)00021:44251-6
70 Pavlína Škardová (O)00013:38180-5
77 Tereza Havlová (O)00016:46160-6
92 Barbora Krňoulová (O)00027:08290-9
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Patakyová Timea - ostatní
Jurečková Eliška - ostatní
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí