STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
KM automatik FBK Jičínsobota 12.01.2019; Sportovní areál JičínIvanti Tigers Jižní Město
6počet diváků: 7612
začátek 18:00; konec 19:55
Utkání: 8XW1-A102; 17. kolo; Extraliga žen
části: 2:3, 1:2, 3:7, střely na branku: 25:32
rozhodčí: Brejcha Jan, Husák Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
10 Gabriela Žůrková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
23 Dominika Kubišová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:53-85 Kristýna Bachmaierová6 Anet Jarolímová
2.1. část19:54-6 Anet Jarolímová10 Gabriela Žůrková
3.2. část08:43-10 Gabriela Žůrková6 Anet Jarolímová
4.3. část13:21-6 Anet Jarolímová25 Lucie Paulovičová
5.3. část13:30-46 Zuzana Svobodová
6.3. část19:38-46 Zuzana Svobodová10 Gabriela Žůrková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:01-23 Dominika Kubišová12 Lucie Řezáčová
2.1. část04:20-64 Adéla Polívková9 Eliška Chudá
3.1. část05:15-2 Nikola Hermannová15 Vendula Beránková
4.2. část07:53-13 Simona Pálková8 Kateřina Pisárová
5.2. část10:43-13 Simona Pálková2 Nikola Hermannová
6.3. část05:37PP23 Dominika Kubišová15 Vendula Beránková
7.3. část06:25-42 Kateřina Kovaříková9 Eliška Chudá
8.3. část11:28-42 Kateřina Kovaříková
9.3. část11:53-23 Dominika Kubišová7 Dagmar Surá
10.3. část13:50-8 Kateřina Pisárová11 Jitka Procházková
11.3. část15:38SH23 Dominika Kubišová46 Petra Šebestová
12.3. část15:54SH15 Vendula Beránková42 Kateřina Kovaříková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:0985 Kristýna Bachmaierová2901 sekání
2.3. část04:1546 Zuzana Svobodová2901 sekání
3.3. část16:0485 Kristýna Bachmaierová2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:5710 Iveta Hyršlová2911 bránění ve hře
2.1. část16:222 Nikola Hermannová2909 hrubost
3.3. část14:152 Nikola Hermannová2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Veronika Samková32122062.5060:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
72 Kristýna Karli2561976.0060:00
66 Lucie Špačková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Lucie Růžičková (O)00000:0000
6 Anet Jarolímová (U)22400:0002
8 Šárka Chlumská (U)00000:0000
10 Gabriela Žůrková (U)12300:0001
13 Tereza Mrázková (U)00000:0000
15 Šárka Smetáková (O)00000:0000
19 Nikola Mrázková (O)00000:0000
20 Nikola Kuchařová (O)00000:0000
23 Karolína Strejcovská (U)00000:0000
25 Lucie Paulovičová (O)01100:0000
46 Zuzana Svobodová (U)20200:0002
85 Kristýna Bachmaierová (U)10100:0001
88 Markéta Kosová (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (O)11200:0001
7 Dagmar Surá (U)01100:0000
8 Kateřina Pisárová (U)11200:0001
9 Eliška Chudá (U)02200:0000
10 Iveta Hyršlová (U)00000:0000
11 Jitka Procházková (U)01100:0000
12 Lucie Řezáčová (U)01100:0000
13 Simona Pálková (U)20200:0002
15 Vendula Beránková (O)12300:0001
23 Dominika Kubišová (U)40400:0004
42 Kateřina Kovaříková (U)21300:0002
46 Petra Šebestová (U)01100:0000
64 Adéla Polívková (U)10100:0001
68 Martina Kleinová (O)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Gabriela Žůrková - trenér
Martin Petrgál - vedoucí
Doležal Martin - kustod
Paulovičová Lucie - ostatní
Erbanová Karolína - masér
Říhová Veronika - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Štegl Adam - ostatní