STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBS Olomoucneděle 13.01.2019; SH Čajkaréna OlomoucTatran Střešovice
3počet diváků: 764
začátek 17:00; konec 19:20
Utkání: 8XW12018/2019-A101; 17. kolo; Extraliga žen
části: 0:1, 1:1, 2:1, 0:0, střely na branku: 30:17
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Cholek Zdeněk; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
5 Barbora Suchánková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
44 Barbora Zabavská (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část03:25PP44 Martina Pejzlová24 Tereza Reimerová
2.3. část10:08-12 Tereza Mošťková50 Lucie Cholinská
3.3. část19:53-5 Barbora Suchánková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:54PP12 Daniela Reindlová95 Adéla Kramperová
2.2. část19:44-44 Barbora Zabavská8 Markéta Prontekerová
3.3. část12:52-3 Žaneta Reková8 Markéta Prontekerová
4.--PS27 Anežka Viplerová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:3896 Tereza Bořutová2907 nedovolené vrážení
2.2. část00:325 Barbora Suchánková2915 nedovolená vzdálenost
3.2. část10:2250 Lucie Cholinská2901 sekání
4.2. část19:485 Barbora Suchánková2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:416 Karolína Vachušková2901 sekání
2.3. část00:2112 Daniela Reindlová2904 vysoká hokejka
3.prodloužení01:5221 Anna Válková2922 špatné střídání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková1731482.3565:00
22 Lenka Kubíčková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová3032790.0065:00
91 Eliška Drbalová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Barbora Suchánková (U)10128:164241
7 Tereza Tomanová (U)00010:351800
9 Veronika Rozenbergová (O)00029:303710
10 Jitka Oháňková (U)00034:23417-1
12 Tereza Mošťková (U)10127:083321
14 Anna Křížková (O)00029:344120
18 Kateřina Slezáková (U)00003:48600
21 Sára Jakubkovičová (O)00025:19421-1
24 Tereza Reimerová (U)01132:324130
44 Martina Pejzlová (U)10132:524430
50 Lucie Cholinská (U)01133:064332
63 Marie Grufíková (U)00000:0000
96 Tereza Bořutová (U)00025:052910
99 Lenka Ryšavá (U)00006:5793-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Žaneta Reková (U)10130:263740
6 Karolína Vachušková (U)00019:082320
8 Markéta Prontekerová (U)02230:123602
12 Daniela Reindlová (U)10134:29392-2
20 Monika Zikmundová (O)00029:513810
21 Anna Válková (U)00014:21160-2
27 Anežka Viplerová (U)10100:0000
42 Eliška Machková (O)00031:40331-1
44 Barbora Zabavská (U)10136:173750
64 Natálie Houžvičková (U)00031:213501
70 Liana Matěvosova (U)00025:433221
73 Julie Faťunová (U)00000:0000
77 Karolína Vlachová (U)00000:0000
95 Adéla Kramperová (U)01135:483901
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Hudík - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
Novák Robert (24.08.1983) - licence B - trenér