STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkoviceneděle 13.01.2019; SC Dubina OstravaK1 Florbal Židenice
8počet diváků: 462
začátek 15:00; konec 16:45
Utkání: 8XW1-A099; 17. kolo; Extraliga žen
části: 4:0, 2:1, 2:1, střely na branku: 24:19
rozhodčí: Jekielek Dalibor, Pustówka Dominik
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
69 Justyna Krzywak (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
34 Kamila Pravcová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:53-68 Lucie Suchánková25 Ivana Šupáková
2.1. část03:03-22 Sára Seevaldová19 Veronika Enenkelová
3.1. část07:01-26 Barbora Husková69 Justyna Krzywak
4.1. část17:36-44 Lucie Theimerová26 Barbora Husková
5.2. část01:29-48 Eliška Planková69 Justyna Krzywak
6.2. část07:05-29 Kamila Paloncyová22 Sára Seevaldová
7.3. část02:42-3 Šárka Boľová13 Jana Trošková
8.3. část06:51-2 Alžbeta Ďuríková19 Veronika Enenkelová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část03:39-88 Andrea Dernerová32 Kateřina Rybníčková
2.3. část19:31-88 Andrea Dernerová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:3917 Kateřina Peterková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská1921789.4760:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová2481666.6760:00
55 Tereza Chládková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (U)10119:581912
3 Šárka Boľová (U)10118:091712
5 Markéta Kolářová (O)00018:591802
9 Lenka Novotná (O)00021:221902
13 Jana Trošková (U)01119:241802
17 Kateřina Peterková (U)00019:391702
19 Veronika Enenkelová (U)02218:281802
22 Sára Seevaldová (U)11219:121812
25 Ivana Šupáková (U)01119:101603
26 Barbora Husková (U)11220:311813
29 Kamila Paloncyová (U)10119:121812
44 Lucie Theimerová (O)10121:531913
48 Eliška Planková (U)10120:531812
68 Lucie Suchánková (O)10118:401713
69 Justyna Krzywak (U)02222:221903
71 Tereza Mikulová (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)00020:21200-4
9 Natálie Janečková (U)00007:2770-2
11 Eva Smutná (U)00027:04280-3
22 Michaela Hřebíčková (U)00006:3870-1
32 Kateřina Rybníčková (U)01116:311601
34 Kamila Pravcová (O)00028:01290-2
37 Eva Nečasová (U)00031:05280-3
39 Martina Indrová (O)00033:08290-3
43 Jitka Drápalová (O)00031:42300-4
66 Noemi Knapová (U)00012:24130-1
70 Alžběta Švehlová (U)00006:1560-2
77 Anna Běhounková (U)00009:18110-1
88 Andrea Dernerová (U)20223:032220
97 Kristýna Pospíšilová (O)00028:36290-3
98 Silvia Tomová (U)00018:49180-2
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Saidl Filip - ostatní
Nebelová Kateřina - lékař
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Ondrejková Dita - ostatní
Liška Petr - ostatní