STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 13.01.2019; SH Jižní MěstoCrazy girls FBC Liberec
11počet diváků: 731
začátek 14:00; konec 15:44
Utkání: 8XW1-A100; 17. kolo; Extraliga žen
části: 3:0, 2:0, 6:1, střely na branku: 28:16
rozhodčí: Sommer Tomáš, Taufmann Michal
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
18 Magdaléna Plášková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
66 Michaela Mlejnková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:12-22 Martina Řepková79 Tereza Hanzlíková
2.1. část08:38-22 Martina Řepková41 Markéta  Svačinová
3.1. část10:14-21 Eva Preisslerová18 Magdaléna Plášková
4.2. část03:00-9 Nela Jiráková22 Martina Řepková
5.2. část06:12-18 Magdaléna Plášková
6.3. část02:43-18 Magdaléna Plášková22 Martina Řepková
7.3. část09:25-18 Magdaléna Plášková22 Martina Řepková
8.3. část10:23-19 Nikol Pekárková23 Petra Nosková
9.3. část12:26-18 Magdaléna Plášková
10.3. část15:09-79 Tereza Hanzlíková18 Magdaléna Plášková
11.3. část17:45-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část11:12-66 Michaela Mlejnková2 Martina Dostalíková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:554 Barbora Knotková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Kristýna Provázková1611593.7560:00
37 Jana Christianová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Marcela Štěpánová21150.0004:51
31 Martina Lerchová26101661.5455:09
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)00021:462102
9 Nela Jiráková (O)10130:263237
10 Daniela Frantíková (U)00000:0000
13 Kristýna Kellovská (O)00010:401204
18 Magdaléna Plášková (U)43732:543076
19 Nikol Pekárková (U)10125:012523
21 Eva Preisslerová (U)10129:343023
22 Martina Řepková (U)33628:303166
23 Petra Nosková (U)01109:201111
24 Jana Vávrová (U)00019:462023
28 Johana Vrbová (O)00024:472412
30 Tereza Peštová (U)00009:201101
41 Markéta Svačinová (O)01117:461903
71 Kristína Belicová (U)00000:0000
77 Karolína Kellovská (U)00010:401214
79 Tereza Hanzlíková (U)11229:303135
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Martina Dostalíková (U)01129:20300-4
4 Barbora Knotková (U)00021:54241-3
10 Klára Leierová (O)00032:11300-6
12 Hana Koníčková (U)00031:37324-4
13 Markéta Rumlová (U)00029:25312-4
14 Adéla Dlouhá (O)00029:14312-5
19 Aneta Foffová (O)00029:54290-5
27 Gabriela Horáková (U)00028:23313-6
40 Pavla Bárková (U)00028:23311-6
48 Daniela Tomanová (U)00005:3070-2
66 Michaela Mlejnková (U)10132:09333-5
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Procházka Lukáš - ostatní
Brabec Petr - ostatní
Juzova Adela - ostatní
Tozickova Gabriela - ostatní
Klimova Magdalena - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Jakubík - trenér
Tomáš Jakubík - vedoucí
Jan Velzel - ostatní