STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
KM automatik FBK Jičínsobota 19.01.2019; Sportovní areál JičínFBS Olomouc
6počet diváků: 1203
začátek 18:00; konec 19:50
Utkání: 8XW1-A107; 18. kolo; Extraliga žen
části: 2:2, 3:1, 1:0, střely na branku: 25:19
rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka
delegát: Zima Jan
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
6 Anet Jarolímová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
5 Barbora Suchánková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:45-25 Lucie Paulovičová10 Gabriela Žůrková
2.1. část15:37-85 Kristýna Bachmaierová6 Anet Jarolímová
3.2. část00:30-6 Anet Jarolímová85 Kristýna Bachmaierová
4.2. část04:37-6 Anet Jarolímová20 Nikola Kuchařová
5.2. část13:55-6 Anet Jarolímová85 Kristýna Bachmaierová
6.3. část08:00-25 Lucie Paulovičová20 Nikola Kuchařová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:06-21 Sára Jakubkovičová
2.1. část15:08-12 Tereza Mošťková5 Barbora Suchánková
3.2. část19:01-24 Tereza Reimerová18 Kateřina Slezáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část15:5185 Kristýna Bachmaierová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:4010 Jitka Oháňková2920 hra rukou
2.2. část16:3412 Tereza Mošťková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Veronika Samková1931684.2160:00
17 Adéla Kociánová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lenka Kubíčková2561976.0059:18
25 Martina Franková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Lucie Růžičková (O)00005:51700
6 Anet Jarolímová (U)31429:523755
8 Šárka Chlumská (U)00005:51710
10 Gabriela Žůrková (U)01129:273644
13 Tereza Mrázková (U)00024:17351-2
15 Šárka Smetáková (O)00028:14380-1
19 Nikola Mrázková (O)00027:053610
20 Nikola Kuchařová (O)02232:553813
23 Karolína Strejcovská (U)00024:00330-1
25 Lucie Paulovičová (O)20231:464054
63 Markéta Gabrielová (U)00005:51700
85 Kristýna Bachmaierová (U)12328:353765
88 Markéta Kosová (U)00024:17351-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Barbora Suchánková (U)01130:06432-2
9 Veronika Rozenbergová (O)00025:00350-2
10 Jitka Oháňková (U)00029:35382-1
12 Tereza Mošťková (U)10130:27402-1
14 Anna Křížková (O)00030:50380-1
18 Kateřina Slezáková (U)01125:03332-1
21 Sára Jakubkovičová (O)10126:33391-2
24 Tereza Reimerová (U)10130:42395-1
44 Martina Pejzlová (U)00029:14381-2
50 Lucie Cholinská (U)00029:28404-2
96 Tereza Bořutová (U)00003:53500
99 Lenka Ryšavá (U)00005:52700
REALIZAČNÍ TÝM
Gabriela Žůrková - trenér
Martin Petrgál - vedoucí
Doležal Martin - kustod
Paulovičová Lucie - ostatní
Erbanová Karolína - masér
Říhová Veronika - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra