STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 19.01.2019; SC Dubina OstravaFAT PIPE FLORBAL CHODOV
6počet diváků: 1155
začátek 16:30; konec 18:48
Utkání: 8XW12018/2019-A106; 18. kolo; Extraliga žen
části: 2:2, 2:3, 1:0, 0:0, střely na branku: 20:25
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
44 Lucie Theimerová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
9 Nela Jiráková (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:49PP26 Barbora Husková19 Veronika Enenkelová
2.1. část19:15-26 Barbora Husková
3.2. část03:38-19 Veronika Enenkelová13 Jana Trošková
4.2. část08:35-25 Ivana Šupáková
5.3. část10:48PP29 Kamila Paloncyová13 Jana Trošková
6.--PS26 Barbora Husková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:39-30 Tereza Peštová3 Karolína Suchá
2.1. část18:49-9 Nela Jiráková
3.2. část06:51PP22 Martina Řepková24 Jana Vávrová
4.2. část09:16-18 Magdaléna Plášková79 Tereza Hanzlíková
5.2. část12:40-10 Daniela Frantíková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část16:4850 Vlaďka Maděrová2901 sekání
2.2. část05:3929 Kamila Paloncyová2901 sekání
3.3. část10:5726 Barbora Husková2919 hra na zemi
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:483 Karolína Suchá2901 sekání
2.2. část18:4021 Eva Preisslerová2901 sekání
3.3. část08:4977 Karolína Kellovská2907 nedovolené vrážení
4.3. část09:0422 Martina Řepková2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská2552080.0065:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Kristýna Provázková2051575.0065:00
37 Jana Christianová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (U)00033:20351-2
3 Šárka Boľová (U)00018:382700
5 Markéta Kolářová (O)00014:58180-1
9 Lenka Novotná (O)00015:212001
13 Jana Trošková (U)02223:13300-2
17 Kateřina Peterková (U)00003:51601
19 Veronika Enenkelová (U)11226:26302-1
22 Sára Seevaldová (U)00014:30171-1
25 Ivana Šupáková (U)10120:34291-1
26 Barbora Husková (U)30327:153051
29 Kamila Paloncyová (U)10132:22333-2
44 Lucie Theimerová (O)00023:513221
48 Eliška Planková (U)00009:341201
50 Vlaďka Maděrová (U)00009:47161-1
55 Denisa Hyršová (U)00000:0000
68 Lucie Suchánková (O)00017:382520
69 Justyna Krzywak (U)00028:043221
71 Tereza Mikulová (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)01115:261710
9 Nela Jiráková (O)10136:063240
10 Daniela Frantíková (U)10133:042930
18 Magdaléna Plášková (U)10126:15256-1
19 Nikol Pekárková (U)00028:45260-1
21 Eva Preisslerová (U)00019:22231-2
22 Martina Řepková (U)10132:352640
23 Petra Nosková (U)00000:0000
24 Jana Vávrová (U)01130:382710
30 Tereza Peštová (U)10110:581320
41 Markéta Svačinová (O)00030:26300-1
71 Kristína Belicová (U)00012:441411
77 Karolína Kellovská (U)00022:222310
79 Tereza Hanzlíková (U)01117:24211-1
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Saidl Filip - ostatní
Pečonka Josef - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Michaela Marešová - vedoucí
Procházka Lukáš - ostatní
Brabec Petr - ostatní
Jůzová Adéla - ostatní
Vrbová Johana - ostatní