STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Crazy girls FBC Liberecsobota 19.01.2019; SH ZŠ Dobiášova LiberecK1 Florbal Židenice
2počet diváků: 433
začátek 14:00; konec 15:44
Utkání: 8XW12018/2019-A104; 18. kolo; Extraliga žen
části: 0:1, 2:1, 0:1, střely na branku: 30:19
rozhodčí: Beranová Barbora, Hejnová Lucie
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
12 Hana Koníčková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
32 Kateřina Rybníčková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část00:15-14 Adéla Dlouhá13 Markéta Rumlová
2.2. část18:47-10 Klára Leierová12 Hana Koníčková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:26-34 Kamila Pravcová32 Kateřina Rybníčková
2.2. část13:11-66 Noemi Knapová32 Kateřina Rybníčková
3.3. část07:59-20 Markéta Sedláčková88 Andrea Dernerová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Marcela Štěpánová1931684.2158:17
31 Martina Lerchová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová3022893.3360:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Martina Dostalíková (U)00026:28201-2
7 Barbora Knotková (U)00021:32220-1
10 Klára Leierová (O)10130:132441
12 Hana Koníčková (U)01132:042580
13 Markéta Rumlová (U)01132:342631
14 Adéla Dlouhá (O)10125:021932
19 Aneta Foffová (O)00023:04211-2
21 Adriana Kronychová (U)00018:05141-2
24 Veronika Ljachová (U)00011:19110-1
27 Gabriela Horáková (U)00015:17170-1
40 Pavla Bárková (U)00012:41500
48 Daniela Tomanová (U)00016:32171-1
66 Michaela Mlejnková (U)00035:212781
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)00020:272220
9 Natálie Janečková (U)00012:431210
20 Markéta Sedláčková (U)10125:112613
22 Michaela Hřebíčková (U)00006:25710
32 Kateřina Rybníčková (U)02233:082231
34 Kamila Pravcová (O)10132:193020
39 Martina Indrová (O)00021:002211
43 Jitka Drápalová (O)00028:283101
66 Noemi Knapová (U)10130:382620
70 Alžběta Švehlová (U)00003:08410
88 Andrea Dernerová (U)01127:502450
97 Kristýna Pospíšilová (O)00032:33250-2
98 Silvia Tomová (U)00026:102101
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Procházka - trenér
Jakub Procházka - vedoucí
Jakubík Tomáš (21.09.1992) - licence C - asistent trenéra
Skružný Zdeněk (13.01.1968) - licence B - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Ondrejková Dita - ostatní
Liška Petr - ostatní