STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Panthers Prahaneděle 20.01.2019; Sport Centrum HostiviceFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
8počet diváků: 524
začátek 15:45; konec 17:40
Utkání: 8XW1-A108; 18. kolo; Extraliga žen
části: 4:1, 3:2, 1:1, střely na branku: 22:19
rozhodčí: Monzer Josef, Procházka Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
77 Tereza Pitterlingová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Andrea Košťálová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:23-68 Ivana Miklíková18 Dominika Tůmová
2.1. část09:00PP96 Veronika Zittová99 Petra Šusterová
3.1. část15:03-48 Tereza Syslová99 Petra Šusterová
4.1. část15:24-77 Tereza Pitterlingová96 Veronika Zittová
5.2. část00:21-78 Michaela Lupačová77 Tereza Pitterlingová
6.2. část04:07-77 Tereza Pitterlingová96 Veronika Zittová
7.2. část07:01-21 Lucie Florianová18 Dominika Tůmová
8.3. část14:48-86 Barbara Jelínková21 Lucie Florianová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:56-4 Michaela Mašková
2.2. část09:10-51 Anna Alexandra Suková10 Nikola Staňková
3.2. část19:38-46 Michaela Urbanová88 Andrea Košťálová
4.3. část10:56-22 Helena Böhmová51 Anna Alexandra Suková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:0277 Tereza Havlová2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
51 Karolína Červová1941578.9560:00
30 Kristýna Horňáková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
93 Kateřina Fialová2281463.6460:00
26 Veronika Fišerová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)00017:592222
9 Kristýna Vranová (O)00030:503602
13 Anežka Slaná (U)00016:242212
18 Dominika Tůmová (U)02222:202500
21 Lucie Florianová (O)11223:572642
31 Dominika Steinbachová (U)00024:29260-1
48 Tereza Syslová (O)10129:443221
68 Ivana Miklíková (U)10119:39243-1
77 Tereza Pitterlingová (U)21321:202621
78 Michaela Lupačová (U)10120:492532
86 Barbara Jelínková (U)10119:202313
96 Veronika Zittová (U)12323:382741
99 Petra Šusterová (O)02232:403001
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00020:56271-3
3 Nikola Křemenáková (U)00020:05250-1
4 Michaela Mašková (U)10118:522610
8 Magdalena Kolářová (O)00020:232500
9 Karolína Vostracká (O)00022:232321
10 Nikola Staňková (U)01120:14251-3
11 Šárka Denková (O)00019:512610
12 Julie Volkmannová (O)00020:56271-3
21 Ivana Drugdová (U)00020:162520
22 Helena Böhmová (U)10120:14251-3
33 Gabriela Vaníčková (U)00018:262620
46 Michaela Urbanová (U)10120:242520
51 Anna Alexandra Suková (U)11218:22234-2
77 Tereza Havlová (O)00017:19220-1
88 Andrea Košťálová (U)01120:312510
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Jan Tůma - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí