STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeňpátek 08.02.2019; Slavia VŠ PlzeňFAT PIPE FLORBAL CHODOV
0počet diváků: 1029
začátek 20:00; konec 21:45
Utkání: 8XW12018/2019-A113; 19. kolo; Extraliga žen
části: 0:3, 0:2, 0:4, střely na branku: 8:39
rozhodčí: Pěnička Zbyněk, Šafář Michal
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
2 Aneta Nachtmanová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
18 Magdaléna Plášková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:14PP18 Magdaléna Plášková9 Nela Jiráková
2.1. část12:37-21 Eva Preisslerová79 Tereza Hanzlíková
3.1. část14:38-9 Nela Jiráková19 Nikol Pekárková
4.2. část10:14PP18 Magdaléna Plášková10 Daniela Frantíková
5.2. část14:05-10 Daniela Frantíková23 Petra Nosková
6.3. část00:37-22 Martina Řepková24 Jana Vávrová
7.3. část01:05-21 Eva Preisslerová18 Magdaléna Plášková
8.3. část02:57-22 Martina Řepková9 Nela Jiráková
9.3. část07:15-71 Kristína Belicová96 Anna Fricová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:3477 Tereza Havlová2901 sekání
2.2. část09:3112 Julie Volkmannová2901 sekání
3.2. část17:1251 Anna Alexandra Suková2903 nadzvedávání hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část15:489 Nela Jiráková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
26 Veronika Fišerová3993076.9260:00
93 Kateřina Fialová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová808100.0060:00
31 Kristýna Provázková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00021:17241-4
3 Nikola Křemenáková (U)00022:03251-2
4 Michaela Mašková (U)00022:05251-2
9 Karolína Vostracká (O)00015:34230-1
10 Nikola Staňková (U)00017:39251-1
12 Julie Volkmannová (O)00022:37251-5
21 Ivana Drugdová (U)00022:11240-4
22 Helena Böhmová (U)00015:25243-1
33 Gabriela Vaníčková (U)00022:03250-2
46 Michaela Urbanová (U)00021:02240-4
47 Lenka Přerostová (U)00016:53240-1
51 Anna Alexandra Suková (U)00017:45250-1
70 Pavlína Škardová (O)00019:34220-1
77 Tereza Havlová (O)00020:38240-2
88 Andrea Košťálová (U)00018:49210-4
92 Barbora Krňoulová (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Nela Jiráková (O)12321:251973
10 Daniela Frantíková (U)11221:382043
13 Kristýna Kellovská (O)00010:021022
18 Magdaléna Plášková (U)21321:152033
19 Nikol Pekárková (U)01106:58701
21 Eva Preisslerová (U)20217:381843
22 Martina Řepková (U)20221:372093
23 Petra Nosková (U)01118:561902
24 Jana Vávrová (U)01121:202143
28 Johana Vrbová (O)00008:43911
30 Tereza Peštová (U)00020:452011
33 Petra Beránková (U)00011:281100
41 Markéta Svačinová (O)00021:102001
71 Kristína Belicová (U)10119:521931
77 Karolína Kellovská (U)00018:001913
79 Tereza Hanzlíková (U)01120:581903
93 Marie Havlíčková (U)00008:02811
96 Anna Fricová (U)01108:13801
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
sucha Karolina - ostatní