STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
K1 Florbal Židenicepátek 08.02.2019; MSH Vodova BrnoFBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
3počet diváků: 874
začátek 19:30; konec 21:20
Utkání: 8XW1-A111; 19. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 0:1, 1:2, 0:1, střely na branku: 19:29
rozhodčí: Saňka Jan, Trávníček Jan
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
87 Lucie Romančáková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
73 Viktória Grossová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:55-98 Silvia Tomová43 Jitka Drápalová
2.1. část19:52-87 Lucie Romančáková
3.3. část19:34-87 Lucie Romančáková5 Zuzana Hubáčková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část18:32-11 Jana Lacková77 Pavla Kajfoszová
2.3. část10:50-34 Veronika Káčová73 Viktória Grossová
3.3. část15:02-99 Paulína Hudáková88 Kristína Hudáková
4.prodloužení00:09-10 Denisa Kotzurová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část09:0197 Kristýna Pospíšilová2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část09:0188 Kristína Hudáková2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová2942586.2159:09
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Jana Dupčáková1931684.2160:09
23 Pavla Lišková000000:00
75 Veronika Tomšová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)01119:362213
11 Eva Smutná (U)00028:573101
20 Markéta Sedláčková (U)00003:15400
22 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
32 Kateřina Rybníčková (U)00021:51222-2
34 Kamila Pravcová (O)00023:462722
37 Eva Nečasová (U)00030:113022
39 Martina Indrová (O)00031:48341-2
43 Jitka Drápalová (O)01135:10321-2
66 Noemi Knapová (U)00013:231410
70 Alžběta Švehlová (U)00000:0000
87 Lucie Romančáková (U)20220:262450
88 Andrea Dernerová (U)00026:26273-3
97 Kristýna Pospíšilová (O)00028:49310-3
98 Silvia Tomová (U)10115:442011
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00027:073301
10 Denisa Kotzurová (O)10128:043341
11 Jana Lacková (U)10120:072330
15 Barbora Greiplová (U)00006:1870-1
22 Romana Žurková (U)00028:21322-1
26 Eliška Jurečková (U)00027:373013
32 Alena Zuzaníková (U)00010:45110-2
34 Veronika Káčová (U)10125:393191
37 Kateřina Šromotová (U)00011:001300
73 Viktória Grossová (O)01128:433351
77 Pavla Kajfoszová (U)01127:073311
88 Kristína Hudáková (U)01124:273021
99 Paulína Hudáková (U)10132:30374-1
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Dita Ondrejková - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk - ostatní