STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
KM automatik FBK Jičínneděle 10.02.2019; Sportovní areál JičínFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
6počet diváků: 902
začátek 17:00; konec 18:47
Utkání: 8XW12018/2019-A120; 20. kolo; Extraliga žen
části: 3:0, 2:0, 1:2, střely na branku: 26:20
rozhodčí: Beránek Jan, Přibyl Jaroslav
delegát: Matyáš Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
88 Markéta Kosová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
45 Lenka Šindelářová (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:14-25 Lucie Paulovičová20 Nikola Kuchařová
2.1. část16:09-88 Markéta Kosová13 Tereza Mrázková
3.1. část17:34-88 Markéta Kosová15 Šárka Smetáková
4.2. část04:17-6 Anet Jarolímová25 Lucie Paulovičová
5.2. část19:59-10 Gabriela Žůrková6 Anet Jarolímová
6.3. část17:24-20 Nikola Kuchařová6 Anet Jarolímová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část01:28-10 Nikola Staňková
2.3. část02:11-4 Michaela Mašková46 Michaela Urbanová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:3146 Zuzana Svobodová2901 sekání
2.2. část01:1315 Šárka Smetáková2901 sekání
3.3. část05:3013 Tereza Mrázková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:4121 Ivana Drugdová2922 špatné střídání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Veronika Samková2021890.0060:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lenka Šindelářová2662076.9260:00
26 Veronika Fišerová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Lucie Růžičková (O)00014:31181-1
6 Anet Jarolímová (U)12323:272953
8 Šárka Chlumská (U)00014:15182-1
10 Gabriela Žůrková (U)10125:413363
13 Tereza Mrázková (U)01117:002602
15 Šárka Smetáková (O)01126:183701
19 Nikola Mrázková (O)00028:143901
20 Nikola Kuchařová (O)11231:464023
23 Karolína Strejcovská (U)00018:11222-1
25 Lucie Paulovičová (O)11232:563913
46 Zuzana Svobodová (U)00017:092712
85 Kristýna Bachmaierová (U)00025:413343
88 Markéta Kosová (U)20218:452922
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00023:192600
3 Nikola Křemenáková (U)00019:27241-2
4 Michaela Mašková (U)10114:59183-1
6 Anna Alexandra Suková (U)00022:22252-2
10 Nikola Staňková (U)10121:412620
11 Šárka Denková (O)00024:112810
12 Julie Volkmannová (O)00022:34262-2
21 Ivana Drugdová (U)00018:542420
22 Helena Böhmová (U)00022:28262-2
33 Gabriela Vaníčková (U)00006:40110-2
46 Michaela Urbanová (U)01120:542310
47 Lenka Přerostová (U)00016:42211-3
70 Pavlína Škardová (O)00011:38150-3
77 Tereza Havlová (O)00021:48262-3
88 Andrea Košťálová (U)00016:582300
92 Barbora Krňoulová (O)00013:191710
REALIZAČNÍ TÝM
Gabriela Žůrková - trenér
Martin Petrgál - vedoucí
Doležal Martin - kustod
Paulovičová Lucie - ostatní
Erbanová Karolína - ostatní
Říhová Veronika - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí