STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAsobota 16.02.2019; ČPP Aréna OstravaCrazy girls FBC Liberec
10počet diváků: 310
začátek 20:00; konec 21:40
Utkání: 8XW1-A121; 21. kolo; Extraliga žen
části: 3:0, 4:0, 3:0, střely na branku: 31:11
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
11 Jana Lacková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
40 Pavla Bárková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:15-11 Jana Lacková22 Romana Žurková
2.1. část06:58-99 Paulína Hudáková10 Denisa Kotzurová
3.1. část19:25-34 Veronika Káčová22 Romana Žurková
4.2. část03:28-88 Kristína Hudáková99 Paulína Hudáková
5.2. část04:58-88 Kristína Hudáková75 Veronika Tomšová
6.2. část06:45-5 Markéta Vrlíková10 Denisa Kotzurová
7.2. část12:21PP9 Veronika Rybičková99 Paulína Hudáková
8.3. část00:30-10 Denisa Kotzurová5 Markéta Vrlíková
9.3. část11:34PS13 Tímea Patakyová
10.3. část13:05-88 Kristína Hudáková10 Denisa Kotzurová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část04:2610 Denisa Kotzurová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:0648 Daniela Tomanová2901 sekání
2.2. část01:256 Kristýna Zelníčková2902 blokování hokejky
3.2. část11:2810 Klára Leierová2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Pavla Lišková404100.0020:00
75 Veronika Tomšová707100.0040:00
91 Jana Dupčáková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
68 Kateřina Dlouhá113872.7327:39
31 Martina Lerchová2071365.0032:21
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)11227:163435
9 Veronika Rybičková (U)10100:53110
10 Denisa Kotzurová (O)13431:223227
11 Jana Lacková (U)10128:283122
13 Tímea Patakyová (U)10101:29210
22 Romana Žurková (U)02226:382922
26 Eliška Jurečková (U)00024:293015
32 Alena Zuzaníková (U)00026:212811
34 Veronika Káčová (U)10131:272764
37 Kateřina Šromotová (U)00012:021110
73 Viktória Grossová (O)00022:462522
77 Pavla Kajfoszová (U)00003:23201
88 Kristína Hudáková (U)30329:363145
99 Paulína Hudáková (U)12332:303356
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Kristýna Zelníčková (U)00028:03270-4
10 Klára Leierová (O)00031:26281-4
12 Hana Koníčková (U)00030:32301-4
14 Adéla Dlouhá (O)00029:39290-5
19 Aneta Foffová (O)00030:21271-2
21 Adriana Kronychová (U)00025:31282-4
24 Veronika Ljachová (U)00015:07142-1
27 Gabriela Horáková (U)00027:13260-3
40 Pavla Bárková (U)00031:49280-2
48 Daniela Tomanová (U)00013:26150-2
66 Michaela Mlejnková (U)00032:00293-4
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Procházka - trenér
Jakub Procházka - vedoucí
Jakubík Tomáš (21.09.1992) - licence C - asistent trenéra
Pavel Bárek - ostatní