STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeňsobota 16.02.2019; Slavia VŠ PlzeňFBS Olomouc
1počet diváků: 1013
začátek 17:00; konec 18:57
Utkání: 8XW1-A126; 21. kolo; Extraliga žen
části: 0:0, 0:1, 1:2, střely na branku: 17:18
rozhodčí: Franc Luděk, Patera Václav
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
51 Anna Alexandra Suková (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
50 Lucie Cholinská (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část08:17PP51 Anna Alexandra Suková12 Julie Volkmannová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část19:54-18 Kateřina Slezáková50 Lucie Cholinská
2.3. část10:11PP10 Jitka Oháňková50 Lucie Cholinská
3.3. část19:28EN50 Lucie Cholinská12 Tereza Mošťková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:1422 Helena Böhmová2907 nedovolené vrážení
2.3. část09:3151 Anna Alexandra Suková2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část07:3721 Sára Jakubkovičová2901 sekání
2.3. část12:2796 Tereza Bořutová5907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lenka Šindelářová1721588.2459:27
93 Kateřina Fialová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková1711694.1260:00
22 Lenka Kubíčková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Nikola Křemenáková (U)00011:592000
4 Michaela Mašková (U)00015:112600
8 Magdalena Kolářová (O)00018:41290-1
9 Karolína Vostracká (O)00022:59330-1
10 Nikola Staňková (U)00022:18334-1
11 Šárka Denková (O)00021:593210
12 Julie Volkmannová (O)01123:50334-2
21 Ivana Drugdová (U)00023:31341-1
22 Helena Böhmová (U)00021:15330-1
27 Kateřina Šnebergrová (U)00022:34313-2
33 Gabriela Vaníčková (U)00014:112400
46 Michaela Urbanová (U)00019:08291-1
47 Lenka Přerostová (U)00019:102800
51 Anna Alexandra Suková (O)10121:29313-1
77 Tereza Havlová (O)00015:042500
88 Andrea Košťálová (U)00004:28700
92 Barbora Krňoulová (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Barbora Suchánková (U)00020:132501
9 Veronika Rozenbergová (O)00026:022600
10 Jitka Oháňková (U)10128:033211
12 Tereza Mošťková (U)01124:353011
14 Anna Křížková (O)00030:383300
18 Kateřina Slezáková (U)10117:402631
21 Sára Jakubkovičová (O)00028:363522
24 Tereza Reimerová (U)00024:563170
44 Martina Pejzlová (U)00026:263602
50 Lucie Cholinská (U)12326:353332
63 Marie Grufíková (U)00014:151610
67 Šárka Kylarová (U)00010:231300
96 Tereza Bořutová (U)00007:04900
99 Lenka Ryšavá (U)00008:19900
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
Veronika Fišerová - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra