STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkoviceneděle 24.02.2019; SC Dubina OstravaFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
13počet diváků: 404
začátek 14:00; konec 15:44
Utkání: 8XW12018/2019-A132; 22. kolo; Extraliga žen
části: 6:2, 6:2, 1:0, střely na branku: 54:17
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
69 Justyna Krzywak (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Nikola Staňková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:10-69 Justyna Krzywak26 Barbora Husková
2.1. část06:14-26 Barbora Husková69 Justyna Krzywak
3.1. část07:04-68 Lucie Suchánková25 Ivana Šupáková
4.1. část11:19-19 Veronika Enenkelová29 Kamila Paloncyová
5.1. část13:57-44 Lucie Theimerová69 Justyna Krzywak
6.1. část14:25-44 Lucie Theimerová26 Barbora Husková
7.2. část03:10-69 Justyna Krzywak
8.2. část04:48-44 Lucie Theimerová
9.2. část05:32-25 Ivana Šupáková29 Kamila Paloncyová
10.2. část06:19PP69 Justyna Krzywak26 Barbora Husková
11.2. část08:34-25 Ivana Šupáková19 Veronika Enenkelová
12.2. část09:45-68 Lucie Suchánková29 Kamila Paloncyová
13.3. část19:44-26 Barbora Husková68 Lucie Suchánková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:04PS10 Nikola Staňková
2.1. část14:12-22 Helena Böhmová10 Nikola Staňková
3.2. část02:40-88 Andrea Košťálová27 Kateřina Šnebergrová
4.2. část09:17-4 Michaela Mašková46 Michaela Urbanová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část11:0519 Veronika Enenkelová2901 sekání
2.3. část08:483 Šárka Boľová2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:139 Karolína Vostracká2901 sekání
2.3. část11:2346 Michaela Urbanová2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Petra Klečková1741376.4760:00
91 Viktorie Karasová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lenka Šindelářová2732488.8933:41
93 Kateřina Fialová27101762.9626:19
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Šárka Boľová (U)00026:543513
9 Lenka Novotná (O)00028:143715
11 Zuzanna Krzystyniak (U)00005:07500
17 Kateřina Peterková (U)00004:41500
19 Veronika Enenkelová (U)11229:073673
22 Sára Seevaldová (U)00005:44700
25 Ivana Šupáková (U)21328:453734
26 Barbora Husková (U)23525:583256
29 Kamila Paloncyová (U)03329:2035113
44 Lucie Theimerová (O)30325:403365
48 Eliška Planková (U)00025:373286
50 Vlaďka Maděrová (U)00005:26700
68 Lucie Suchánková (O)21328:473574
69 Justyna Krzywak (U)32525:353056
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00026:04300-2
3 Nikola Křemenáková (U)00017:42250-3
4 Michaela Mašková (U)10115:26233-4
6 Anna Alexandra Suková (U)00024:42251-3
9 Karolína Vostracká (O)00028:49330-7
10 Nikola Staňková (U)11223:30274-2
12 Julie Volkmannová (O)00031:08351-3
21 Ivana Drugdová (U)00021:04262-3
22 Helena Böhmová (U)10123:30271-2
27 Kateřina Šnebergrová (U)01120:01251-3
46 Michaela Urbanová (U)01118:45261-4
88 Andrea Košťálová (U)10118:15211-3
92 Barbora Krňoulová (O)00028:58322-6
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí