STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Florbal Teplicesobota 05.01.2019; Městská SH TepliceFBC Česká Lípa B
9počet diváků: 836
začátek 19:00; konec 20:55
Utkání: 8XM42018/2019-A083; 14. kolo; Divize
části: 4:1, 2:2, 3:3, střely na branku: 41:38
rozhodčí: Čech Lukáš, Scholz David
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
79 Vojtěch Legner (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
14 Matěj Hladík (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:58-3 Michal Stejskal17 Lukáš Fiala
2.1. část06:04-96 Martin Pechatý79 Vojtěch Legner
3.1. část08:23-79 Vojtěch Legner96 Martin Pechatý
4.1. část19:40-13 David Gebhardt
5.2. část01:29-13 David Gebhardt17 Lukáš Fiala
6.2. část18:35-79 Vojtěch Legner28 Martin Severa
7.3. část09:55-28 Martin Severa79 Vojtěch Legner
8.3. část12:18-79 Vojtěch Legner6 Lukáš Rudiš
9.3. část19:48-6 Lukáš Rudiš79 Vojtěch Legner
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:56-14 Matěj Hladík33 David Hybš
2.2. část09:23-71 Tomáš Hudík77 Jan Šebera
3.2. část19:47PP14 Matěj Hladík91 Karel Veber
4.3. část01:32PP56 Lukáš Smolnický91 Karel Veber
5.3. část17:04-14 Matěj Hladík19 Petr Procházka
6.3. část19:18-71 Tomáš Hudík13 David Böhme
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:4316 Lukáš Vyskočil2901 sekání
2.2. část19:4822 Lukáš Topš2925 nesportovní chování
3.2. část19:4996 Martin Pechatý2901 sekání
4.3. část03:503 Michal Stejskal5901 sekání
5.3. část10:1416 Lukáš Vyskočil2909 hrubost
6.3. část14:5166 Ivo Harák2919 hra na zemi
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:2124 Martin Bezouška2902 blokování hokejky
2.3. část01:4219 Petr Procházka2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lukáš Topš3863284.2160:00
27 Václav Hlavsa000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
79 Marek Kocourek4193278.0560:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Michal Stejskal (O)101
6 Lukáš Rudiš (U)112
10 Lukáš Tittel (U)000
13 David Gebhardt (U)202
16 Lukáš Vyskočil (U)000
17 Lukáš Fiala (U)022
28 Martin Severa (U)112
44 Jan Filipec (U)000
58 Jakub Derka (U)000
66 Ivo Harák (U)000
79 Vojtěch Legner (O)336
96 Martin Pechatý (O)112
HRÁČIGAPTS
13 David Böhme (U)011
14 Matěj Hladík (U)303
19 Petr Procházka (U)011
24 Martin Bezouška (U)000
33 David Hybš (U)011
42 Petr Fišer (O)000
56 Lukáš Smolnický (U)101
71 Tomáš Hudík (U)202
77 Jan Šebera (U)011
91 Karel Veber (U)022
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Syryčanský - trenér
Aleš Kotas - vedoucí
Severa Martin (22.12.1990) - licence B - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Bezouška - trenér
Martin Bezouška - vedoucí