STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FBC Liberecstředa 16.01.2019; SH UP OlomoucSokol Pardubice
3počet diváků: 7564
začátek 17:00; konec 18:56
Utkání: 8XMP2018/2019-10A01; 9. kolo; Pohár České pojišťovny
části: 1:2, 1:2, 1:0, střely na branku: 19:26
rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondřej
delegát: Němec Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
35 Lukáš Veselý (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
1 Martin Haleš (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:13PP9 Radek Valeš35 Lukáš Veselý
2.2. část11:49-35 Lukáš Veselý10 Petr Salát
3.3. část10:30PP35 Lukáš Veselý6 Matěj Klucho
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:18-83 David Žáček
2.1. část10:07-37 Přemek Pakosta11 Michal Janeček
3.2. část02:50-11 Michal Janeček26 Daniel Škeřík
4.2. část10:38PP15 Martin Zozulák
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část15:206 Matěj Klucho2901 sekání
2.1. část17:5710 Petr Salát2903 nadzvedávání hokejky
3.2. část09:146 Matěj Klucho2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:5324 Tomáš Dlesk2911 bránění ve hře
2.3. část10:1815 Martin Zozulák2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
28 Vít Vaníček2942586.2159:01
98 Tomáš Janota000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš1931684.2160:00
55 Jakub Levínský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Jakub Kopecký (U)00022:43275-2
6 Matěj Klucho (O)01127:452900
8 Jan Bitman (O)00005:4561-1
9 Radek Valeš (U)10127:243022
10 Petr Salát (U)01123:56261-1
11 Petr Kološ (O)00028:273322
13 Tomáš Leksa (U)00000:0000
21 Tomáš Marek (U)00026:013200
22 Patrik Rozkovec (U)00010:45130-1
29 Lukáš Lhota (U)00017:152220
35 Lukáš Veselý (O)21329:08313-1
48 Jan Baudisch (U)00024:48292-2
55 Prokop Ferdan (U)00022:442502
62 David Böhm (O)00000:0000
67 Lukáš Kořínek (U)00004:1450-1
69 Dominik Hiadlovský (O)00000:0000
86 Adam Balatka (U)00018:32221-1
89 Daniel Kroupa (O)00005:1460-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00021:23220-1
10 Patrik Petr (U)00009:491302
11 Michal Janeček (U)11209:311222
15 Martin Zozulák (U)10128:442720
20 Jan Kourek (U)00028:012650
21 Ivo Teichman (U)00027:452220
24 Tomáš Dlesk (U)00028:482860
26 Daniel Škeřík (O)01117:442011
35 Lukáš Slabý (O)00000:0000
37 Přemek Pakosta (U)10119:332132
47 Adam Šmíd (U)00016:051520
48 Lukáš Prix (O)00020:132000
83 David Žáček (U)10121:00222-1
89 Jan Bílý (O)00023:502710
93 Petr Černý (U)00000:0000
97 Vojtěch Kaluža (U)00009:491302
98 Radek Formánek (U)00016:462000
99 David Petržela (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Zdeněk Skružný - trenér
Filip Hanžl - vedoucí
Lorenc Jan - fyzioterapeut
Bohm Lukáš - ostatní
Chyna Lukáš - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
Vítek Roman - ostatní