STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Florbal Ústísobota 09.02.2019; SC SLUNETA Ústí n./LFlorbal Chomutov
9počet diváků: 2847
začátek 17:00; konec 19:03
Utkání: 8XM2-A162; 24. kolo; 1. liga mužů
části: 4:2, 1:2, 4:3, střely na branku: 40:32
rozhodčí: Sommer Tomáš, Taufmann Michal
delegát: Kalanin Marek; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
89 Mikuláš Krbec (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Erich Kellermann (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:35PP13 David Stummer8 Jakub Kolstrunk
2.1. část16:45-10 Václav Vavruška67 Pavel Vlček
3.1. část17:33SH8 Jakub Kolstrunk
4.1. část18:36SH89 Mikuláš Krbec97 Radim Kühnel
5.2. část16:32PP8 Jakub Kolstrunk89 Mikuláš Krbec
6.3. část03:53-97 Radim Kühnel89 Mikuláš Krbec
7.3. část04:38PS89 Mikuláš Krbec
8.3. část11:37PP13 David Stummer89 Mikuláš Krbec
9.3. část14:24-27 Dan Semerád8 Jakub Kolstrunk
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:08PP71 Zbyněk Hlaváček40 Tadeáš Melíšek
2.1. část11:58-86 Ondřej Halej40 Tadeáš Melíšek
3.2. část06:05-91 Vojtěch Semerád18 Jiří Šafařovský
4.2. část11:24-44 Ondřej Kopp7 Ondřej Bejček
5.3. část10:36PP19 Jakub Štěrba84 Ondřej Šarša
6.3. část17:39-10 Erich Kellermann
7.3. část17:42-18 Jiří Šafařovský40 Tadeáš Melíšek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:4128 Jakub Krupica2901 sekání
2.1. část17:1715 Tomáš Sattler2901 sekání
3.2. část05:438 Jakub Kolstrunk2911 bránění ve hře
4.3. část10:0535 Aleš Poloprutský2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:1084 Ondřej Šarša2924 zdržování hry
2.2. část15:4191 Vojtěch Semerád2909 hrubost
3.3. část04:5319 Jakub Štěrba2909 hrubost
4.3. část11:2340 Tadeáš Melíšek2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Karel Čáp3272578.1260:00
98 Marek Netopilík000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Milan Stránský4093177.5058:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Jonáš Janata (U)000
8 Jakub Kolstrunk (U)224
10 Václav Vavruška (U)101
13 David Stummer (O)202
14 Pavel Vítek (U)000
15 Tomáš Sattler (O)000
16 Josef Novák (U)000
24 Vladimír Štorek (U)000
27 Dan Semerád (U)101
28 Jakub Krupica (U)000
33 Vít Pavelka (U)000
35 Aleš Poloprutský (U)000
44 Štěpán Čuda (U)000
61 Lukáš Miščík (U)000
67 Pavel Vlček (U)011
89 Mikuláš Krbec (U)235
97 Radim Kühnel (O)112
HRÁČIGAPTS
6 Daniel Fokt (U)000
7 Ondřej Bejček (U)011
8 Matyáš Müller (O)000
10 Erich Kellermann (O)101
13 Tomáš Novotný (U)000
18 Jiří Šafařovský (U)112
19 Jakub Štěrba (U)101
30 Jan Štěpánek (U)000
40 Tadeáš Melíšek (U)033
44 Ondřej Kopp (U)101
64 Vít Andrle (U)000
71 Zbyněk Hlaváček (O)101
81 Ondřej Soukup (U)000
84 Ondřej Šarša (O)011
86 Ondřej Halej (O)101
88 Jiří Giptner (U)000
91 Vojtěch Semerád (O)101
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Vojta - trenér
Vladimír Štorek - vedoucí
Vybíral Filip - ostatní
Miroslav Fořt - ostatní
Domink Beneš - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Bocian - trenér
Petr Linc - vedoucí
Hýsek Martin (26.05.1975) - licence C - asistent trenéra
Filip Nový - ostatní