STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Kanonýři Kladnosobota 16.02.2019; SH BIOS KladnoSK BIVOJ LITVÍNOV
16počet diváků: 623
začátek 19:00; konec 20:50
Utkání: 8XM22018/2019-A170; 25. kolo; 1. liga mužů
části: 4:0, 8:1, 4:2, střely na branku: 34:20
rozhodčí: Furmánek Jakub, Šolc Vlastimil
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
13 Miroslav Mayer (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
93 Michal Skuhrovec (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:18-44 Tomáš Nushart33 Jakub Černý
2.1. část07:01-91 Miloš Tyl44 Tomáš Nushart
3.1. část10:04-13 Miroslav Mayer85 Jan Louvar
4.1. část11:44-44 Tomáš Nushart91 Miloš Tyl
5.2. část02:36PP13 Miroslav Mayer91 Miloš Tyl
6.2. část10:08-13 Miroslav Mayer85 Jan Louvar
7.2. část11:13-12 Matyáš Kalina13 Miroslav Mayer
8.2. část13:07-44 Tomáš Nushart19 Ondřej Riebauer
9.2. část16:27-44 Tomáš Nushart91 Miloš Tyl
10.2. část16:44-85 Jan Louvar9 Dušan Přívara
11.2. část17:42-44 Tomáš Nushart19 Ondřej Riebauer
12.2. část18:52-9 Dušan Přívara10 Ondřej Richtr
13.3. část01:14-18 Kryštof Hartman33 Jakub Černý
14.3. část11:13-9 Dušan Přívara85 Jan Louvar
15.3. část13:06-91 Miloš Tyl19 Ondřej Riebauer
16.3. část17:30-86 Jakub Pecha91 Miloš Tyl
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část04:08-28 Štěpán Cvekl80 Oldřich Jireček
2.3. část02:11PP29 Daniel Hulič93 Michal Skuhrovec
3.3. část11:03-79 Tomáš Skalitz29 Daniel Hulič
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část01:2319 Ondřej Riebauer2901 sekání
2.3. část07:2133 Jakub Černý2901 sekání
3.3. část08:5691 Miloš Tyl2909 hrubost
4.3. část14:4753 Vít Bednář2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:4422 Jaroslav Rybka2907 nedovolené vrážení
2.2. část01:3928 Štěpán Cvekl2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Max Andreas Minev2031785.0060:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
35 Jiří Vybíral98111.1126:52
97 Lukáš Chyna2581768.0033:07
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Antonín Pertlík (O)00000:0000
9 Dušan Přívara (U)21300:0002
10 Ondřej Richtr (O)01100:0000
12 Matyáš Kalina (O)10100:0001
13 Miroslav Mayer (U)31400:0003
18 Kryštof Hartman (U)10100:0001
19 Ondřej Riebauer (U)03300:0000
33 Jakub Černý (O)02200:0000
44 Tomáš Nushart (U)51600:0005
53 Vít Bednář (O)00000:0000
77 Vojtěch Teslík (U)00000:0000
81 Jan Cvrček (O)00000:0000
85 Jan Louvar (U)13400:0001
86 Jakub Pecha (U)10100:0001
91 Miloš Tyl (U)24600:0002
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Ondřej Cvekl (U)00000:0000
13 Jan Vacín (U)00000:0000
14 Jakub Vitvar (U)00000:0000
16 Martin Strejček (U)00000:0000
22 Jaroslav Rybka (U)00000:0000
28 Štěpán Cvekl (U)10100:0001
29 Daniel Hulič (U)11200:0001
46 Ondřej Krejčí (U)00000:0000
66 Zdeněk Fanta (U)00000:0000
67 Marek Mandelbaum (U)00000:0000
69 Michael Pitek (U)00000:0000
71 Ondřej Tichý (U)00000:0000
79 Tomáš Skalitz (U)10100:0001
80 Oldřich Jireček (U)01100:0000
93 Michal Skuhrovec (U)01100:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Václav Kalla - vedoucí
Kateřina Čiková - fyzioterapeut
Jonáš Křepelka - masér
REALIZAČNÍ TÝM
Daniel Hulič - trenér
Filip Skořepa - vedoucí
Jireček Oldřich - ostatní
Pecháček Jiří - masér