STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
SK BIVOJ LITVÍNOVsobota 23.02.2019; SH SPORTaS u Koldomu LitvínovTJ Slovan Havířov
5počet diváků: 1063
začátek 18:00; konec 19:56
Utkání: 8XM2-A182; 26. kolo; 1. liga mužů
části: 4:0, 0:0, 1:3, střely na branku: 17:9
rozhodčí: Müller Jiří, Novosad Matouš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
25 Viktor Hocelík (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
41 Tomáš Blahut (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:47-25 Viktor Hocelík93 Michal Skuhrovec
2.1. část06:18PP88 Vlastimil Valter25 Viktor Hocelík
3.1. část06:27-28 Štěpán Cvekl29 Daniel Hulič
4.1. část19:57PP29 Daniel Hulič67 Marek Mandelbaum
5.3. část08:42-71 Ondřej Tichý67 Marek Mandelbaum
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část07:36PP14 Šimon Kuczera22 Jiří Kroček
2.3. část12:22-41 Tomáš Blahut
3.3. část14:43-10 Marek Vylegala
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:0979 Tomáš Skalitz2901 sekání
2.3. část05:396 Ondřej Cvekl2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:0041 Tomáš Blahut2901 sekání
2.1. část18:5914 Šimon Kuczera2901 sekání
3.3. část09:1319 Jiří Gregor2924 zdržování hry
4.3. část14:4310 Marek Vylegala2925 nesportovní chování
5.3. část14:4310 Marek Vylegala610 osobní trest
6.3. část18:2814 Šimon Kuczera2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Lukáš Chyna93666.6760:00
35 Jiří Vybíral000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Martin Zapletálek1751270.5960:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Ondřej Cvekl (U)00000:0000
13 Jan Vacín (U)00000:0000
16 Martin Strejček (U)00000:0000
22 Jaroslav Rybka (U)00000:0000
25 Viktor Hocelík (U)11200:0001
28 Štěpán Cvekl (U)10100:0001
29 Daniel Hulič (U)11200:0001
42 Lukáš Pudil (U)00000:0000
66 Zdeněk Fanta (U)00000:0000
67 Marek Mandelbaum (U)02200:0000
69 Michael Pitek (U)00000:0000
71 Ondřej Tichý (U)10100:0001
77 David Procházka (U)00000:0000
79 Tomáš Skalitz (U)00000:0000
80 Oldřich Jireček (U)00000:0000
88 Vlastimil Valter (O)10100:0001
93 Michal Skuhrovec (U)01100:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Dominik Špaček (O)00000:0000
8 Daniel Tichý (U)00000:0000
10 Marek Vylegala (U)10100:0001
14 Šimon Kuczera (O)10100:0001
19 Jiří Gregor (U)00000:0000
22 Jiří Kroček (U)01100:0000
24 Jakub Mrózek (O)00000:0000
25 Vojtěch Vavrečka (U)00000:0000
30 Tomáš Hořecký (O)00000:0000
41 Tomáš Blahut (O)10100:0001
79 David Chládek (U)00000:0000
91 Petr Řezáč (U)00000:0000
96 Michal Prorok (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Daniel Hulič - trenér
Jindřich Hejkal - vedoucí
Skořepa Filip (11.01.1981) - licence D - asistent trenéra
Beránek Ondřej - masér
REALIZAČNÍ TÝM
Václav Komačka - trenér
Václav Komačka - vedoucí