STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Florbalová škola Plzeň Asobota 02.03.2019; ZČU PlzeňFlorbal Teplice
12počet diváků: 1336
začátek 18:00; konec 19:55
Utkání: 8XM42018/2019-A125; 21. kolo; Divize
části: 4:0, 6:1, 2:5, střely na branku: 42:41
rozhodčí: Hajšman Lukáš, Němeček Jaroslav
delegát: Patera Václav; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
29 Petr Torma (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
96 Martin Pechatý (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:35-62 Václav Kaše29 Petr Torma
2.1. část12:30PP29 Petr Torma16 Ondřej Valíček
3.1. část18:29PP16 Ondřej Valíček97 Matěj Surák
4.1. část19:37-11 Ondřej Budek97 Matěj Surák
5.2. část01:44-11 Ondřej Budek97 Matěj Surák
6.2. část02:05-22 Marek Firla8 Filip Schmidt
7.2. část05:49-11 Ondřej Budek97 Matěj Surák
8.2. část08:32-29 Petr Torma97 Matěj Surák
9.2. část13:22-29 Petr Torma97 Matěj Surák
10.2. část17:07-97 Matěj Surák11 Ondřej Budek
11.3. část00:25-29 Petr Torma62 Václav Kaše
12.3. část10:09-11 Ondřej Budek97 Matěj Surák
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část09:03-96 Martin Pechatý28 Martin Severa
2.3. část00:18-96 Martin Pechatý6 Lukáš Rudiš
3.3. část04:52-58 Jakub Derka64 Ondřej Kus
4.3. část11:49-13 David Gebhardt
5.3. část14:05-16 Lukáš Vyskočil17 Lukáš Fiala
6.3. část18:17-28 Martin Severa96 Martin Pechatý
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část03:357 Matěj Petrović2902 blokování hokejky
2.1. část08:5576 Bořek Ozom2922 špatné střídání
3.3. část00:379 Petr Procházka2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:0728 Martin Severa2903 nadzvedávání hokejky
2.1. část17:306 Lukáš Rudiš2901 sekání
3.3. část07:456 Lukáš Rudiš2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
50 Daniel Mayer4263685.7160:00
27 Jaroslav Hlaváč000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lukáš Topš2241881.8231:30
27 Václav Hlavsa1981157.8928:30
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Matěj Zicho (U)000
7 Matěj Petrović (U)000
8 Filip Schmidt (U)011
9 Petr Procházka (O)000
10 Jiří Trnka (U)000
11 Ondřej Budek (U)415
16 Ondřej Valíček (U)112
22 Marek Firla (U)101
29 Petr Torma (U)415
30 Jan Gruber (U)000
46 Filip Tábořík (U)000
62 Václav Kaše (U)112
66 Marek Osvald (U)000
71 Jakub Vandák (U)000
72 Josef Svoboda (U)000
76 Bořek Ozom (U)000
97 Matěj Surák (U)178
HRÁČIGAPTS
3 Michal Stejskal (O)000
6 Lukáš Rudiš (U)011
8 Pavel Kadlec (U)000
9 Tomáš Soukup (O)000
13 David Gebhardt (U)101
16 Lukáš Vyskočil (U)101
17 Lukáš Fiala (U)011
28 Martin Severa (U)112
31 Milan Gerhard (U)000
44 Jan Filipec (U)000
58 Jakub Derka (U)101
64 Ondřej Kus (U)011
96 Martin Pechatý (O)213
REALIZAČNÍ TÝM
Roman Surák - trenér
Roman Surák - vedoucí
Procházka Petr (24.06.1974) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Syryčanský - trenér
Martin Severa - vedoucí
Severa Martin (22.12.1990) - licence B - asistent trenéra