STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FbC Asper Šumperkneděle 03.03.2019; SH Gymnázium Šumperk1. FBK Eagles Orlová
3počet diváků: 2038
začátek 14:00; konec 16:05
Utkání: 8XM42018/2019-D128; 22. kolo; Divize
části: 0:1, 2:3, 1:4, střely na branku: 39:27
rozhodčí: Byrtus Vojtěch, Kopřiva Petr
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
13 Ondřej Mrázek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
55 Michal Klučár (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část07:55-18 Jiří Trávníček13 Ondřej Mrázek
2.2. část11:46-48 Lukáš Ďopan90 Michael Maus
3.3. část11:21SH19 Jindřich Kamler90 Michael Maus
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:40-88 Adam Kučera4 Jan Lukáš
2.2. část10:31-3 Martin Tököly
3.2. část11:00PS7 Radek Jantoš
4.2. část13:39-88 Adam Kučera2 Tomáš Milerský
5.3. část00:46-2 Tomáš Milerský89 Jiří Šrámek
6.3. část06:24PS2 Tomáš Milerský
7.3. část11:57PP7 Radek Jantoš10 Lukáš Milerský
8.3. část18:35EN6 Robin Hudec
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:0066 Štěpán Maixner2909 hrubost
2.2. část04:0919 Jindřich Kamler2902 blokování hokejky
3.2. část14:1666 Štěpán Maixner2909 hrubost
4.3. část10:5088 Daniel Venouš2909 hrubost
5.3. část11:4219 Jindřich Kamler2925 nesportovní chování
6.3. část11:4219 Jindřich Kamler610 osobní trest
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:4588 Adam Kučera2909 hrubost
2.3. část14:2788 Adam Kučera2915 nedovolená vzdálenost
3.3. část16:5132 Lukáš Louda2911 bránění ve hře
4.3. část19:3289 Jiří Šrámek2901 sekání
5.3. část19:5210 Lukáš Milerský2909 hrubost
6.3. část19:5610 Lukáš Milerský2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Antonín Byvan61583.3313:36
30 Pavel Ceh2161571.4346:00
1 Martin Malínek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Michal Klučár3933692.3160:00
24 Filip Kloza000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Michal Šíma (U)000
11 Jakub Hruban (U)000
13 Ondřej Mrázek (U)011
14 Matěj Mondek (U)000
18 Jiří Trávníček (U)101
19 Jindřich Kamler (O)101
29 Tomáš Hanák (U)000
48 Lukáš Ďopan (U)101
55 Viktor Patsch (O)000
66 Štěpán Maixner (O)000
69 Petr Matěj (U)000
73 Jan Dohnal (O)000
87 Michal Vařeka (O)000
88 Daniel Venouš (U)000
90 Michael Maus (O)022
HRÁČIGAPTS
2 Tomáš Milerský (U)213
3 Martin Tököly (U)101
4 Jan Lukáš (U)011
5 Denis Smilovský (U)000
6 Robin Hudec (U)101
7 Radek Jantoš (U)202
8 Tomáš Kříž (U)000
9 Daniel Bitzánek (U)000
10 Lukáš Milerský (U)011
13 Filip Konkolský (U)000
15 Tomáš Přeček (U)000
16 Ondřej Gábzdyl (U)000
32 Lukáš Louda (O)000
66 Jakub Závoda (O)000
88 Adam Kučera (U)202
89 Jiří Šrámek (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Mrázek - trenér
Ondřej Mrázek - vedoucí
Zapletal Matyáš (05.06.1992) - licence C - asistent trenéra
Kováč Ondřej - masér
REALIZAČNÍ TÝM
Patrik Alter - trenér
Lukáš Louda - vedoucí
Bernatík David - ostatní
Lukáš Vaněk - ostatní
Josef Zbořil - ostatní