STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Florbalová škola Plzeň Aneděle 03.03.2019; ZČU PlzeňFlorbal Ústí B
14počet diváků: 3913
začátek 10:00; konec 11:52
Utkání: 8XM42018/2019-A132; 22. kolo; Divize
části: 3:4, 5:5, 6:4, střely na branku: 23:20
rozhodčí: Starý Lukáš, John Václav
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
29 Petr Torma (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
14 Filip Kučaba (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:33-29 Petr Torma97 Matěj Surák
2.1. část02:19-66 Marek Osvald11 Ondřej Budek
3.1. část05:07-10 Jiří Trnka22 Marek Firla
4.2. část03:46-97 Matěj Surák
5.2. část09:12-15 Matěj Petrović71 Jakub Vandák
6.2. část09:21-29 Petr Torma66 Marek Osvald
7.2. část09:55-15 Matěj Petrović71 Jakub Vandák
8.2. část10:41-5 Matěj Zicho15 Matěj Petrović
9.3. část01:29-66 Marek Osvald62 Václav Kaše
10.3. část02:34-29 Petr Torma97 Matěj Surák
11.3. část07:14PP29 Petr Torma16 Ondřej Valíček
12.3. část14:39-97 Matěj Surák11 Ondřej Budek
13.3. část15:42-11 Ondřej Budek97 Matěj Surák
14.3. část19:07-29 Petr Torma62 Václav Kaše
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:50-28 Leoš Nergl19 Jindřich Grosse
2.1. část12:23-35 Aleš Poloprutský4 Matěj Žaloudek
3.1. část16:02-19 Jindřich Grosse4 Matěj Žaloudek
4.1. část17:53-35 Aleš Poloprutský4 Matěj Žaloudek
5.2. část00:40-14 Filip Kučaba19 Jindřich Grosse
6.2. část01:00PS14 Filip Kučaba
7.2. část15:32-14 Filip Kučaba28 Leoš Nergl
8.2. část17:42-3 Jiří Strnad27 Marek Fryček
9.2. část19:52-14 Filip Kučaba
10.3. část01:01-4 Matěj Žaloudek3 Jiří Strnad
11.3. část11:21-27 Marek Fryček35 Aleš Poloprutský
12.3. část11:41-4 Matěj Žaloudek14 Filip Kučaba
13.3. část14:44-35 Aleš Poloprutský27 Marek Fryček
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část19:5115 Matěj Petrović2919 hra na zemi
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:0872 Stanislav Polanský2901 sekání
2.3. část06:0727 Marek Fryček2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
50 Daniel Mayer2013735.0060:00
27 Jaroslav Hlaváč000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Karel Čáp2314939.1360:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Matěj Zicho (U)101
8 Filip Schmidt (U)000
9 Petr Procházka (O)000
10 Jiří Trnka (U)101
11 Ondřej Budek (U)123
14 Josef Svoboda (U)000
15 Matěj Petrović (U)213
16 Ondřej Valíček (U)011
22 Marek Firla (U)011
29 Petr Torma (U)505
30 Jan Gruber (U)000
62 Václav Kaše (U)022
66 Marek Osvald (U)213
71 Jakub Vandák (U)022
76 Bořek Ozom (U)000
97 Matěj Surák (U)235
HRÁČIGAPTS
3 Jiří Strnad (O)112
4 Matěj Žaloudek (O)235
14 Filip Kučaba (U)415
15 Martin Zoul (O)000
19 Jindřich Grosse (U)123
27 Marek Fryček (U)123
28 Leoš Nergl (O)112
35 Aleš Poloprutský (U)314
52 Vít Škvára (O)000
72 Stanislav Polanský (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Roman Surák - trenér
Roman Surák - vedoucí
Procházka Petr (24.06.1974) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Hlava - trenér
Jindřich Grosse - vedoucí