STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
PSN Tatran Střešoviceneděle 10.02.2019; STODOLA Aréna StřešoviceSokol Pardubice
14počet diváků: 618
začátek 18:45; konec 20:48
Utkání: 8XJ12018/2019-A179; 10. kolo; KB liga juniorů
části: 5:2, 4:1, 5:5, střely na branku: 36:31
rozhodčí: Sommer Tomáš, Taufmann Michal
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
27 Tomáš Navrátil (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
43 Filip Novák (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:02-12 Sebastián Rod21 Michael Kočandrle
2.1. část04:28-27 Tomáš Navrátil60 David Kolář
3.1. část07:56-18 Bohumil Piskáček6 Petr Husťák
4.1. část11:17-27 Tomáš Navrátil18 Bohumil Piskáček
5.1. část19:13-13 Jan Faitenhanzl54 Pavel Šimeček
6.2. část00:38-54 Pavel Šimeček27 Tomáš Navrátil
7.2. část04:36-21 Michael Kočandrle12 Sebastián Rod
8.2. část06:50-27 Tomáš Navrátil54 Pavel Šimeček
9.2. část19:50-54 Pavel Šimeček27 Tomáš Navrátil
10.3. část15:10SH21 Michael Kočandrle
11.3. část16:52PP21 Michael Kočandrle54 Pavel Šimeček
12.3. část17:11-6 Petr Husťák27 Tomáš Navrátil
13.3. část17:55EN89 Vojtěch Klápa1 Jan Linhart
14.3. část19:49-54 Pavel Šimeček13 Jan Faitenhanzl
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:48SH37 Lukáš Kučera82 Michal Smola
2.1. část08:35-17 Jiří Kohoutek6 Vojtěch Kaluža
3.2. část12:33-17 Jiří Kohoutek82 Michal Smola
4.3. část05:50-43 Filip Novák37 Lukáš Kučera
5.3. část06:40-43 Filip Novák66 David Petržela
6.3. část10:13-43 Filip Novák6 Vojtěch Kaluža
7.3. část12:21-43 Filip Novák17 Jiří Kohoutek
8.3. část15:47-66 David Petržela37 Lukáš Kučera
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část08:2927 Tomáš Navrátil2909 hrubost
2.3. část14:0686 Jan Pojar2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část02:0766 David Petržela2907 nedovolené vrážení
2.1. část14:428 Richard Rak2911 bránění ve hře
3.3. část15:1897 Matěj Gregor2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Jan Linhart51480.0007:39
45 Lukáš Kříž2671973.0852:21
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
99 Martin Korunka36132363.8960:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Petr Husťák (U)112
9 Šimon Fišer (U)000
11 Jan Tůma (U)000
12 Sebastián Rod (U)112
13 Jan Faitenhanzl (O)112
18 Bohumil Piskáček (U)112
21 Michael Kočandrle (U)314
27 Tomáš Navrátil (U)336
40 Jan Kšír (U)000
54 Pavel Šimeček (U)336
60 David Kolář (U)011
65 Matěj Vavroušek (U)000
70 Adam Šroubek (U)000
86 Jan Pojar (U)000
89 Vojtěch Klápa (U)101
HRÁČIGAPTS
6 Vojtěch Kaluža (O)022
8 Richard Rak (O)000
12 Adam Kučera (O)000
17 Jiří Kohoutek (O)213
18 Vojtěch Vlasák (U)000
24 Tomáš Číhař (U)000
37 Lukáš Kučera (U)123
43 Filip Novák (U)404
64 Marek Macek (U)000
66 David Petržela (U)112
74 Matyáš Mík (O)000
81 Patrik Bartoš (O)000
82 Michal Smola (U)022
93 Petr Kučera (U)000
97 Matěj Gregor (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Menhart - trenér
Jan Škácha - vedoucí
Běhanová Michaela (01.04.1972) - licence A - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Randa - trenér
Milan Randa - vedoucí
Faltejsek Tomáš (22.08.1990) - licence C - asistent trenéra