STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkoviceneděle 17.02.2019; SC Dubina OstravaSokol Pardubice
9počet diváků: 513
začátek 10:00; konec 11:45
Utkání: 8XJ1-A221; 17. kolo; KB liga juniorů
části: 4:0, 4:0, 1:3, střely na branku: 38:27
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Seďa Petr; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
79 Tomáš Hanzlík (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
26 Michael Souček (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:38-7 Daniel Sekula4 Lukáš Herblich
2.1. část12:49-40 Jan Vojáček76 Kryštof Malina
3.1. část14:21-40 Jan Vojáček76 Kryštof Malina
4.1. část17:28-79 Tomáš Hanzlík92 Štěpán Kaleta
5.2. část10:09PP76 Kryštof Malina10 Adam Choma
6.2. část16:55-10 Adam Choma
7.2. část18:05-79 Tomáš Hanzlík10 Adam Choma
8.2. část19:18-79 Tomáš Hanzlík
9.3. část19:43-79 Tomáš Hanzlík45 František Babicz
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část08:09-43 Filip Novák6 Vojtěch Kaluža
2.3. část09:59PS37 Lukáš Kučera
3.3. část10:52-82 Michal Smola43 Filip Novák
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část09:1566 David Petržela2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
62 Štěpán Zerzoň2732488.8960:00
21 Milan Briš000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
99 Martin Korunka1111090.9120:00
80 Matěj Denemark2781970.3740:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Lukáš Herblich (U)011
7 Daniel Sekula (O)101
10 Adam Choma (U)123
13 Rostislav Gattnar (U)000
18 Ondřej Sidunov (U)000
40 Jan Vojáček (U)202
43 Matěj Kapec (U)000
45 František Babicz (U)011
51 Ondřej Čech (U)000
55 Jakub Litschmann (O)000
76 Kryštof Malina (U)123
78 Daniel Lademberger (O)000
79 Tomáš Hanzlík (U)404
92 Štěpán Kaleta (U)011
99 Vojtěch Vandrol (U)000
HRÁČIGAPTS
6 Vojtěch Kaluža (O)011
12 Adam Kučera (O)000
24 Tomáš Číhař (U)000
26 Michael Souček (U)000
37 Lukáš Kučera (U)101
43 Filip Novák (U)112
64 Marek Macek (U)000
66 David Petržela (U)000
73 Marek Weinelt (O)000
81 Patrik Bartoš (O)000
82 Michal Smola (U)101
87 Rostislav Verner (O)000
97 Matěj Gregor (U)000
98 Matouš Sákra (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Gurkovský - trenér
Václav Gurkovský - vedoucí
Sladký Tomáš (09.08.1986) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Randa - trenér
Milan Randa - vedoucí
Faltejsek Tomáš (22.08.1990) - licence C - asistent trenéra