STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
K1 Florbal Židenicestředa 20.03.2019; VUT CESA Brno 1Crazy girls FBC Liberec
6počet diváků: 881
začátek 18:30; konec 20:20
Utkání: 8XW1-A185; 5. kolo; Extraliga žen
části: 5:0, 0:0, 1:1, střely na branku: 24:21
rozhodčí: Hudeček Martin, Rochovanský Pavel
delegát: Matyáš Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
43 Jitka Drápalová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Klára Leierová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:18-34 Kamila Pravcová97 Kristýna Pospíšilová
2.1. část10:24-5 Zuzana Hubáčková9 Natálie Janečková
3.1. část14:35PS43 Jitka Drápalová
4.1. část18:08-34 Kamila Pravcová
5.1. část18:22-88 Andrea Dernerová39 Martina Indrová
6.3. část04:33-88 Andrea Dernerová87 Lucie Romančáková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část01:32-10 Klára Leierová2 Martina Dostalíková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:0997 Kristýna Pospíšilová2920 hra rukou
2.3. část04:445 Zuzana Hubáčková2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:4919 Aneta Foffová2911 bránění ve hře
2.2. část01:276 Kristýna Zelníčková2901 sekání
3.2. část04:586 Kristýna Zelníčková2925 nesportovní chování
4.2. část04:586 Kristýna Zelníčková610 osobní trest
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová2112095.2460:00
55 Tereza Chládková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Marcela Štěpánová2461875.0060:00
31 Martina Lerchová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Zuzana Hubáčková (U)10118:362452
9 Natálie Janečková (U)01115:071802
20 Markéta Sedláčková (U)00018:57231-1
22 Michaela Hřebíčková (U)00002:52300
32 Kateřina Rybníčková (U)00015:42181-1
34 Kamila Pravcová (O)20232:523542
37 Eva Nečasová (U)00030:153500
39 Martina Indrová (O)01125:472942
43 Jitka Drápalová (O)10127:243312
66 Noemi Knapová (U)00025:173022
87 Lucie Romančáková (U)01123:412623
88 Andrea Dernerová (U)20225:422743
97 Kristýna Pospíšilová (O)01128:483103
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Martina Dostalíková (U)01133:15313-1
6 Kristýna Zelníčková (U)00023:34240-3
7 Barbora Knotková (U)00013:021500
10 Klára Leierová (O)10131:35323-2
12 Hana Koníčková (U)00035:13332-2
14 Adéla Dlouhá (U)00027:41311-3
17 Dominika Plichtová (U)00015:42211-2
19 Aneta Foffová (O)00028:06312-1
21 Adriana Kronychová (U)00016:51192-2
24 Veronika Ljachová (U)00002:09200
27 Gabriela Horáková (U)00008:09900
40 Pavla Bárková (U)00020:25260-2
48 Daniela Tomanová (U)00002:09200
66 Michaela Mlejnková (U)00036:09327-2
REALIZAČNÍ TÝM
Petra Prouzová - trenér
Petra Prouzová - vedoucí
Švecová Jana - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Procházka - trenér
Tomáš Jakubík - vedoucí
Jan Matoušek - ostatní
Petr Bárek - ostatní