STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
TJ Znojmo LAUFEN CZčtvrtek 21.03.2019; SH TJ ZnojmoTJ Sokol Královské Vinohrady
6počet diváků: 3054
začátek 20:00; konec 22:00
Utkání: 8XM1-A236; 6. kolo; Tipsport Superliga
části: 1:0, 3:2, 2:2, střely na branku: 17:26
rozhodčí: Filipčík Jiří, Filipčík Ondřej
delegát: Rýznar Pavel; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
50 Jan Chrást (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
52 Jakub Záň (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:15-79 Martin Pánek
2.2. část19:49PP92 Tomáš Kucharič91 Josef Žižka
3.2. část19:51-88 Martin Šindelář79 Martin Pánek
4.2. část19:55PS88 Martin Šindelář
5.3. část01:50-88 Martin Šindelář
6.3. část11:28PP88 Martin Šindelář2 Jiří Salava
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:53-87 Johannes Harnesk45 Jan Hanák
2.2. část03:01-52 Jakub Záň29 Martin Skřivánek
3.3. část08:44PS27 Lukáš Gregor
4.3. část18:20PP10 Jan Linhart29 Martin Skřivánek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část07:1216 Jakub Procházka2909 hrubost
2.3. část18:0514 Petr Čihal2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část17:5487 Johannes Harnesk2911 bránění ve hře
2.3. část10:4410 Jan Linhart2909 hrubost
3.3. část19:5776 Jan Svoboda2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
50 Jan Chrást2642284.6260:00
55 Jan Hándl000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Rastislav Mazák1761164.7154:47
98 Petr Weissgärber000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Jiří Salava (U)01103:44501
8 Pavel Palát (U)00000:0000
13 Filip Horák (O)00023:423111
14 Petr Čihal (U)00027:573501
16 Jakub Procházka (U)00004:07800
17 Petr Sláma (U)00001:12210
22 Daniel Krejčíř (O)00017:13211-1
23 Jan Novák (U)00000:11100
26 Vojtěch Procházka (O)00030:223531
33 Martin Ďuriška (U)00008:18901
59 Alan Juříček (O)00000:0000
71 Miroslav Kladivo (U)00027:303500
79 Martin Pánek (O)11231:433642
87 Ondřej Liška (U)00000:0000
88 Martin Šindelář (U)40431:493952
91 Josef Žižka (O)01128:153501
92 Tomáš Kucharič (U)10131:073523
98 Filip Daberger (O)00030:32360-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Marian Jelínek (O)00030:393111
4 Radovan Vnuk (U)00013:13190-1
9 Peter Kachnič (O)00022:383000
10 Jan Linhart (U)10121:442960
24 Petr Hartman (U)00023:042920
27 Lukáš Gregor (U)10121:16305-3
29 Martin Skřivánek (U)02228:213021
32 Pavel Hájek (U)00000:0000
33 Dominik Záň (O)00007:53110-1
45 Jan Hanák (O)01119:43300-1
52 Jakub Záň (U)10115:491830
64 Zbyněk Stuchlík (U)00024:572830
65 Ondřej Stuchlík (O)00026:40300-1
66 Martin Rossi (U)00002:14300
76 Jan Svoboda (U)00024:54282-2
78 Vojtěch Máca (O)00006:09800
86 Martin Entlicher (U)00000:0000
87 Johannes Harnesk (U)10111:361820
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Šťastník - trenér
Jan Kucharič - vedoucí
Martinek Jakub (29.04.1987) - licence B - asistent trenéra
Stašek Igor - fyzioterapeut
Virgl Karel (03.10.1982) - licence D - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Boleslav Kytka - trenér
Michal Pazdera - vedoucí
Purkrábek Miroslav (04.02.1997) - licence D - asistent trenéra
Houra Ondřej - ostatní