STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Tatran Teka Střešovicesobota 09.03.2019; STODOLA Aréna Střešovice1. SC TEMPISH Vítkovice
5počet diváků: 2534
začátek 19:00; konec 20:57
Utkání: 8XM1-A194; 3. kolo; Tipsport Superliga
části: 2:3, 2:0, 1:1, střely na branku: 29:20
rozhodčí: Černý Petr, Janoušek Jiří
delegát: Matyáš Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
29 Filip Langer (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
29 Lukáš Souček (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:51-29 Filip Langer35 Marek Beneš
2.1. část15:40-70 Milan Meliš5 Adam Tlapák
3.2. část05:17-35 Marek Beneš29 Filip Langer
4.2. část19:07-25 Pavel Sládeček
5.3. část15:34-29 Filip Langer70 Milan Meliš
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:05-17 Jan Šebesta88 Jiří Besta
2.1. část13:12-53 Marek Bräuer44 Lukáš Hájek
3.1. část19:07-11 Tomáš Sladký72 Adam Delong
4.3. část09:19PS31 Josef Rýpar
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:2671 Jan Jastřembský2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Michal Rebro2041680.0060:00
90 Tomáš Fibiger000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček2952482.7659:13
70 Petr Gurkovský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Adam Tlapák (O)01128:333400
8 Jonáš Kreysa (U)00021:11261-1
9 Mikuláš Komárek (U)00019:542420
10 Zbyšek Piták (U)00000:0000
16 Martin Mühlfait (O)00027:583302
21 Ondřej Sádlo (O)00001:05100
25 Pavel Sládeček (O)10131:073420
28 Jakub Kolísko (U)00019:55223-1
29 Filip Langer (U)21319:232343
35 Marek Beneš (O)11222:452563
41 Marek Pixa (U)00016:592020
66 Ondřej Řezník (U)00000:0000
70 Milan Meliš (U)11222:452563
77 Ondřej Vítovec (O)00031:103522
87 Dalibor Švéda (U)00016:592010
91 Filip Ullmann (U)00020:16260-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Lukáš Herblich (U)00000:0000
5 Ondřej Firda (U)00011:31140-1
8 Roman Oborák (U)00014:411800
11 Tomáš Sladký (U)10121:572631
17 Jan Šebesta (U)10126:25322-1
19 Lukáš Řezanina (U)00021:46261-2
23 Martin Nehera (O)00006:58600
24 Matěj Černý (U)00010:531300
31 Josef Rýpar (O)10136:23334-2
44 Lukáš Hájek (U)01125:11271-1
53 Marek Bräuer (U)10118:03222-2
55 Jakub Hubálek (O)00028:49332-1
71 Jan Jastřembský (U)00019:202320
72 Adam Delong (U)01125:532920
88 Jiří Besta (O)01131:06341-1
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Menhart - trenér
Petr Janda - vedoucí
Fridrich Milan - asistent trenéra
Zelený Matěj - fyzioterapeut
Košťál Martin - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Tomáš Veltšmíd - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Čevela David - fyzioterapeut