STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICEsobota 09.03.2019; Městská hala OtrokoviceTechnology Florbal MB
5počet diváků: 3627
začátek 18:00; konec 19:54
Utkání: 8XM1-A191; 3. kolo; Tipsport Superliga
části: 2:4, 1:1, 2:2, střely na branku: 23:27
rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš
delegát: Špatenka Jan; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
50 Lukáš Pešat (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
24 Josef Pluhař (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část17:22-74 Lukáš Kvapil50 Lukáš Pešat
2.1. část17:53-22 Marek Zapletal33 Ladislav Gál
3.2. část00:37-50 Lukáš Pešat
4.3. část07:25PS26 Matěj Kostka
5.3. část18:38PS26 Matěj Kostka
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:09PP88 Jan Natov24 Josef Pluhař
2.1. část13:03-16 Tadeáš Chroust71 Milan Tomašík
3.1. část15:19-17 Jakub Bína88 Jan Natov
4.1. část16:57-40 Jiří Curney88 Jan Natov
5.2. část12:33-18 Jan Řehoř25 Jakub Gruber
6.3. část00:27-58 Filip Zakonov17 Jakub Bína
7.3. část19:45EN20 Martin Tokoš88 Jan Natov
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:2250 Lukáš Pešat2901 sekání
2.2. část10:5556 Michal Nagy2909 hrubost
3.3. část07:017 Tomáš Sovják2926 hra bez hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:5524 Josef Pluhař2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Radovan Michajlovič2662076.9258:55
29 Kevin Majrich000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer2351878.2660:00
80 Petr Musil000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Sovják (U)00029:45342-4
8 František Vykopal (U)00000:0000
9 Lukáš Uhrinovský (U)00008:0581-2
20 Martin Rožnovják (U)00004:58700
21 Pavel Jurčík (U)00002:45310
22 Marek Zapletal (U)10123:37282-4
23 Martin Szweda (U)00025:343500
26 Matěj Kostka (O)20235:54343-5
33 Ladislav Gál (U)01118:11241-1
42 Denis Zimmer (O)00000:0000
50 Lukáš Pešat (U)11229:353480
56 Michal Nagy (O)00026:553510
69 Petr Kittel (U)00026:083111
74 Lukáš Kvapil (O)10127:143230
77 Lukáš Volek (U)00002:48200
91 Lukáš Petřík (U)00033:00350-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Novák (O)00020:032220
14 Tomáš Chroust (U)00019:502010
16 Tadeáš Chroust (U)10120:082131
17 Jakub Bína (U)11220:102023
18 Jan Řehoř (O)10122:102511
20 Martin Tokoš (U)10115:331921
24 Josef Pluhař (U)01119:092010
25 Jakub Gruber (U)01117:211810
28 Aleš Höffer (U)00012:471510
40 Jiří Curney (U)10127:302364
58 Filip Zakonov (O)10130:272832
70 Petr Krzyžanek (O)00029:252513
71 Milan Tomašík (U)01118:412110
88 Jan Natov (U)13426:082324
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Kvapil - trenér
Martin Hála - vedoucí
Koníček Miroslav (07.05.1992) - licence C - asistent trenéra
Hálová Kateřina - fyzioterapeut
Ťopek Karel (01.08.1987) - licence D - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Jan Pazdera - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - trenér
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - asistent trenéra
Hegmonová Barbora - fyzioterapeut
Martin Novák - kustod