STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Tatran Teka Střešoviceneděle 10.03.2019; STODOLA Aréna Střešovice1. SC TEMPISH Vítkovice
0počet diváků: 2486
začátek 18:00; konec 19:48
Utkání: 8XM1-A198; 4. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:2, 0:0, 0:4, střely na branku: 16:22
rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal
delegát: Kyjovský Ondřej; známka: 9
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
91 Filip Ullmann (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
29 Lukáš Souček (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:53-71 Jan Jastřembský72 Adam Delong
2.1. část19:39-53 Marek Bräuer88 Jiří Besta
3.3. část12:23-53 Marek Bräuer55 Jakub Hubálek
4.3. část16:00EN44 Lukáš Hájek
5.3. část18:48EN72 Adam Delong
6.3. část19:28-5 Ondřej Firda53 Marek Bräuer
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část00:3425 Pavel Sládeček2901 sekání
2.1. část09:0629 Filip Langer2909 hrubost
3.2. část15:0329 Filip Langer2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část00:3472 Adam Delong2901 sekání
2.1. část09:0624 Matěj Černý2909 hrubost
3.3. část17:105 Ondřej Firda2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Michal Rebro2041680.0056:56
90 Tomáš Fibiger000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček16016100.0059:03
70 Petr Gurkovský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Adam Tlapák (O)00032:45330-4
8 Jonáš Kreysa (U)00025:02260-4
9 Mikuláš Komárek (U)00019:46210-2
10 Zbyšek Piták (U)00010:551400
16 Martin Mühlfait (O)00026:53331-2
25 Pavel Sládeček (O)00031:58333-4
28 Jakub Kolísko (U)00018:14222-3
29 Filip Langer (U)00025:49271-3
35 Marek Beneš (O)00021:42252-2
41 Marek Pixa (U)00002:55400
66 Ondřej Řezník (U)00000:0000
70 Milan Meliš (U)00022:12255-2
77 Ondřej Vítovec (O)00011:42141-1
87 Dalibor Švéda (U)00023:46260-3
91 Filip Ullmann (U)00024:02301-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Lukáš Herblich (U)00000:0000
5 Ondřej Firda (U)10116:252232
8 Roman Oborák (U)00013:171810
11 Tomáš Sladký (U)00019:532501
17 Jan Šebesta (U)00029:193413
19 Lukáš Řezanina (U)00021:382513
23 Martin Nehera (O)00001:07100
24 Matěj Černý (U)00012:591810
31 Josef Rýpar (O)00031:303413
44 Lukáš Hájek (U)10122:052723
53 Marek Bräuer (U)21320:532624
55 Jakub Hubálek (O)01129:443413
71 Jan Jastřembský (U)10120:482812
72 Adam Delong (U)11224:282982
88 Jiří Besta (O)01131:133603
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Janda - trenér
Petr Janda - vedoucí
Fridrich Milan - asistent trenéra
Košťál Martin - asistent trenéra
Zelený Matěj - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Tomáš Veltšmíd - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Čevela David - fyzioterapeut