STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
ACEMA Sparta Prahaneděle 03.03.2019; Aréna SpartaFbŠ Bohemians
5počet diváků: 5994
začátek 17:00; konec 19:30
Utkání: 8XM12018/2019-A184; 1. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:1, 1:1, 3:2, 0:0, střely na branku: 19:13
rozhodčí: Sojka Kamil, Sojka Tomáš
delegát: Němec Jiří; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
29 Radim Křenek (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
32 Michal Kotouček (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část06:55-44 Ondřej Svatoš12 Lukáš Ujhelyi
2.3. část05:32-88 Jan Krejča27 Michal Pažák
3.3. část07:17-87 Michal Kareš17 Milan Garčar
4.3. část18:01-22 Robert Košir29 Radim Křenek
5.--PS29 Radim Křenek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:42PP7 Patrik Šebek84 Marek Ďopan
2.2. část05:19-7 Patrik Šebek9 Matyáš Krebner
3.3. část01:20-77 Daniel Cabejšek98 Kryštof Krbec
4.3. část15:39-98 Kryštof Krbec66 Patrik Kieler
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:3417 Milan Garčar2919 hra na zemi
2.1. část11:576 Dominik Bartoš2907 nedovolené vrážení
3.2. část07:336 Dominik Bartoš2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část03:287 Patrik Šebek2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Martin Beneš134969.2360:00
92 Jan Eckhardt000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
32 Michal Kotouček1941578.9560:00
30 Tomáš Hyršl000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 David Ježek (O)00014:362001
6 Dominik Bartoš (O)00015:49240-2
12 Lukáš Ujhelyi (U)01127:413720
14 Marek Zouzal (U)00018:28240-1
17 Milan Garčar (O)01129:174012
22 Robert Košir (U)10122:073110
23 Milan Bína (U)00000:0000
24 Jan Marvánek (O)00027:47380-1
27 Michal Pažák (U)01119:492921
28 Michal Zeman (O)00022:403211
29 Radim Křenek (O)11231:184012
44 Ondřej Svatoš (U)10131:184022
67 Jakub Burian (U)00000:0000
87 Michal Kareš (U)10123:433351
88 Jan Krejča (U)10117:022411
90 Luka Časar (U)00020:483021
91 Daniel Kalaš (O)00002:40500
95 Matěj Pruner (U)00020:29301-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Vojtěch Zezulka (O)00027:17370-1
7 Patrik Šebek (U)20229:433940
8 Jan Dobisík (U)00016:58220-1
9 Matyáš Krebner (U)01131:00410-1
10 Josef Juha (U)00015:45210-1
12 Mikuláš Forman (O)00014:26190-1
15 Lukáš Netrefa (U)00000:0000
21 Jakub Buršík (U)00030:05400-1
33 Kryštof Lehečka (U)00000:0000
37 Ľuboš Šefčík (O)00000:0000
44 Pavel Čihák (O)00028:54401-1
66 Patrik Kieler (U)01124:053621
68 Lukáš Kuncman (O)00014:26190-1
74 Tomáš Kindl (U)00018:51250-3
77 Daniel Cabejšek (O)10122:343222
84 Marek Ďopan (O)01125:523601
88 Adam Růžek (U)00023:293601
98 Kryštof Krbec (O)11224:343841
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kašpárek - trenér
Lubomír Vachuda - vedoucí
Skalička Radek (29.04.1985) - licence B - asistent trenéra
Deutscher Michaela - fyzioterapeut
Novákova Eva - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Jedlička - trenér
Michal Jedlička - vedoucí
Brosch Marek (25.06.1977) - licence B - asistent trenéra
Zlatník David (18.05.1975) - licence A - asistent trenéra
Slavík Václav - vedoucí
Vrbík Michal - masér