STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
TJ Sokol Královské Vinohradysobota 09.03.2019; TJ Sokol VinohradyTJ Znojmo LAUFEN CZ
3počet diváků: 1334
začátek 17:30; konec 19:25
Utkání: 8XM1-A226; 1. kolo; Tipsport Superliga
části: 2:1, 1:2, 0:0, 0:1, střely na branku: 16:16
rozhodčí: Čížek Lukáš, Laštovička Lukáš
delegát: Hora Radek; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
87 Johannes Harnesk (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
79 Martin Pánek (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:06PP87 Johannes Harnesk19 Lukáš Lanc
2.1. část19:54-87 Johannes Harnesk65 Ondřej Stuchlík
3.2. část14:24-65 Ondřej Stuchlík64 Zbyněk Stuchlík
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:45-79 Martin Pánek
2.2. část08:08-8 Pavel Palát98 Filip Daberger
3.2. část17:13-71 Miroslav Kladivo14 Petr Čihal
4.prodloužení00:12-91 Josef Žižka79 Martin Pánek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část13:4776 Jan Svoboda2925 nesportovní chování
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:4626 Vojtěch Procházka2901 sekání
2.1. část13:4759 Alan Juříček2925 nesportovní chování
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Petr Weissgärber1641275.0060:12
13 Jiří Buchta000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jan Hándl1631381.2560:12
50 Jan Chrást000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Marian Jelínek (O)00021:36310-2
4 Radovan Vnuk (U)00008:40141-1
9 Peter Kachnič (O)00015:06200-1
10 Jan Linhart (U)00025:592912
19 Lukáš Lanc (O)01121:38330-3
24 Petr Hartman (U)00021:36315-2
27 Lukáš Gregor (U)00017:35260-2
29 Martin Skřivánek (U)00021:36310-2
33 Dominik Záň (O)00013:43200-2
45 Jan Hanák (O)00026:402902
52 Jakub Záň (U)00010:561400
60 Jan Kapucián (U)00003:58600
64 Zbyněk Stuchlík (U)01126:402912
65 Ondřej Stuchlík (O)11226:593022
66 Martin Rossi (U)00002:46400
76 Jan Svoboda (U)00021:21334-3
86 Martin Entlicher (U)00006:5990-1
87 Johannes Harnesk (U)20225:222832
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Jiří Salava (U)00011:161701
7 Zdeněk Rada (O)00000:0000
8 Pavel Palát (U)10116:092331
13 Filip Horák (O)00020:333001
14 Petr Čihal (U)01123:04300-1
22 Daniel Krejčíř (O)00023:04300-1
26 Vojtěch Procházka (O)00025:523112
59 Alan Juříček (O)00011:161711
71 Miroslav Kladivo (O)10119:02251-1
79 Martin Pánek (O)11225:523152
81 Jozef Kriš (O)00015:011600
87 Ondřej Liška (U)00011:20153-1
88 Martin Šindelář (U)00026:543122
91 Josef Žižka (O)10124:423110
92 Tomáš Kucharič (U)00025:523102
98 Filip Daberger (O)01118:402901
REALIZAČNÍ TÝM
Boleslav Kytka - trenér
Michal Pazdera - vedoucí
Buchta Jan (13.09.1989) - licence C - trenér
Purkrábek Miroslav (04.02.1997) - licence D - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Šťastník - trenér
Jan Kucharič - vedoucí
Martinek Jakub (29.04.1987) - licence B - asistent trenéra
Stašek Igor - fyzioterapeut
Ďuriška Martin - ostatní